Sezon 2019/2020 Liga Okręgowa gr. III
Kolejka 1 |
17-08-2019 17:00 |
Raba Dobczyce |
0 : 0 |
Pasternik Ochojno |
|
17-08-2019 17:00 |
Tempo Rzeszotary |
2 : 3 |
Gdovia Gdów |
|
17-08-2019 17:30 |
Radziszowianka |
3 : 1 |
Orzeł Myślenice |
|
17-08-2019 17:30 |
Śledziejowice |
5 : 0 |
Jordan Zakliczyn |
|
18-08-2019 11:30 |
Targowianka |
3 : 1 |
Górnik Wieliczka |
|
18-08-2019 16:30 |
Wiarusy Igołomia |
4 : 2 |
Dziecanovia |
|
18-08-2019 17:30 |
Wiślanka Grabie |
2 : 0 |
Błękitni Bodzanów |
|
Kolejka 2 |
24-08-2019 17:00 |
Wiślanka Grabie |
3 : 3 |
Wiarusy Igołomia |
|
24-08-2019 17:00 |
Jordan Zakliczyn |
4 : 2 |
Radziszowianka |
|
24-08-2019 17:00 |
Górnik Wieliczka |
2 : 3 |
Śledziejowice |
|
25-08-2019 16:00 |
Błękitni Bodzanów |
3 : 1 |
Pasternik Ochojno |
|
25-08-2019 17:00 |
Dziecanovia |
1 : 3 |
Tempo Rzeszotary |
|
25-08-2019 17:00 |
Orzeł Myślenice |
3 : 1 |
Raba Dobczyce |
|
25-08-2019 17:00 |
Gdovia Gdów |
1 : 2 |
Targowianka |
|
Kolejka 3 |
31-08-2019 17:00 |
Śledziejowice |
0 : 2 |
Gdovia Gdów |
|
31-08-2019 17:00 |
Tempo Rzeszotary |
0 : 4 |
Wiślanka Grabie |
|
31-08-2019 17:00 |
Raba Dobczyce |
2 : 1 |
Jordan Zakliczyn |
|
01-09-2019 16:00 |
Pasternik Ochojno |
1 : 2 |
Orzeł Myślenice |
|
01-09-2019 16:00 |
Wiarusy Igołomia |
3 : 3 |
Błękitni Bodzanów |
|
01-09-2019 16:00 |
Radziszowianka |
1 : 1 |
Górnik Wieliczka |
|
01-09-2019 17:00 |
Targowianka |
5 : 1 |
Dziecanovia |
|
Kolejka 4 |
07-09-2019 17:00 |
Górnik Wieliczka |
1 : 2 |
Raba Dobczyce |
|
07-09-2019 17:00 |
Wiślanka Grabie |
5 : 1 |
Targowianka |
|
07-09-2019 17:00 |
Wiarusy Igołomia |
3 : 1 |
Tempo Rzeszotary |
|
07-09-2019 17:00 |
Orzeł Myślenice |
3 : 1 |
Błękitni Bodzanów |
|
08-09-2019 16:00 |
Gdovia Gdów |
2 : 2 |
Radziszowianka |
|
08-09-2019 16:00 |
Jordan Zakliczyn |
4 : 1 |
Pasternik Ochojno |
|
08-09-2019 16:30 |
Dziecanovia |
2 : 3 |
Śledziejowice |
|
Kolejka 5 |
14-09-2019 11:00 |
Raba Dobczyce |
4 : 4 |
Gdovia Gdów |
|
14-09-2019 16:00 |
Śledziejowice |
2 : 2 |
Wiślanka Grabie |
|
14-09-2019 17:00 |
Orzeł Myślenice |
2 : 0 |
Jordan Zakliczyn |
|
14-09-2019 17:00 |
Tempo Rzeszotary |
2 : 0 |
Błękitni Bodzanów |
|
15-09-2019 16:00 |
Radziszowianka |
4 : 0 |
Dziecanovia |
|
15-09-2019 16:00 |
Pasternik Ochojno |
1 : 4 |
Górnik Wieliczka |
|
15-09-2019 16:00 |
Targowianka |
1 : 3 |
Wiarusy Igołomia |
|
Kolejka 6 |
21-09-2019 16:00 |
Górnik Wieliczka |
2 : 2 |
Orzeł Myślenice |
|
21-09-2019 16:30 |
Dziecanovia |
3 : 0 |
Raba Dobczyce |
|
21-09-2019 17:00 |
Tempo Rzeszotary |
4 : 1 |
Targowianka |
|
21-09-2019 17:00 |
Błękitni Bodzanów |
2 : 4 |
Jordan Zakliczyn |
|
22-09-2019 16:00 |
Gdovia Gdów |
0 : 2 |
Pasternik Ochojno |
|
22-09-2019 16:00 |
Wiarusy Igołomia |
1 : 6 |
Śledziejowice |
|
22-09-2019 17:00 |
Wiślanka Grabie |
3 : 2 |
Radziszowianka |
|
Kolejka 7 |
28-09-2019 16:00 |
Raba Dobczyce |
2 : 1 |
Wiślanka Grabie |
|
28-09-2019 16:00 |
Radziszowianka |
2 : 0 |
Wiarusy Igołomia |
|
28-09-2019 16:00 |
Pasternik Ochojno |
3 : 2 |
Dziecanovia |
|
28-09-2019 16:00 |
Jordan Zakliczyn |
2 : 1 |
Górnik Wieliczka |
|
28-09-2019 16:30 |
Orzeł Myślenice |
0 : 1 |
Gdovia Gdów |
|
28-09-2019 16:30 |
Śledziejowice |
5 : 0 |
Tempo Rzeszotary |
|
29-09-2019 14:30 |
Targowianka |
2 : 1 |
Błękitni Bodzanów |
|
Kolejka 8 |
05-10-2019 16:00 |
Dziecanovia |
0 : 3 |
Orzeł Myślenice |
|
05-10-2019 16:00 |
Wiślanka Grabie |
4 : 2 |
Pasternik Ochojno |
|
05-10-2019 16:00 |
Błękitni Bodzanów |
3 : 2 |
Górnik Wieliczka |
|
05-10-2019 16:00 |
Targowianka |
0 : 4 |
Śledziejowice |
|
05-10-2019 16:00 |
Tempo Rzeszotary |
2 : 1 |
Radziszowianka |
|
06-10-2019 15:00 |
Gdovia Gdów |
1 : 0 |
Jordan Zakliczyn |
|
06-10-2019 16:00 |
Wiarusy Igołomia |
2 : 4 |
Raba Dobczyce |
|
Kolejka 9 |
12-10-2019 15:00 |
Jordan Zakliczyn |
6 : 1 |
Dziecanovia |
|
12-10-2019 15:00 |
Górnik Wieliczka |
1 : 1 |
Gdovia Gdów |
|
12-10-2019 15:30 |
Śledziejowice |
5 : 1 |
Błękitni Bodzanów |
|
13-10-2019 15:00 |
Radziszowianka |
6 : 0 |
Targowianka |
|
13-10-2019 15:00 |
Pasternik Ochojno |
2 : 1 |
Wiarusy Igołomia |
|
13-10-2019 15:30 |
Raba Dobczyce |
1 : 3 |
Tempo Rzeszotary |
|
13-10-2019 15:30 |
Orzeł Myślenice |
1 : 1 |
Wiślanka Grabie |
|
Kolejka 10 |
19-10-2019 15:00 |
Tempo Rzeszotary |
3 : 0 |
Pasternik Ochojno |
|
19-10-2019 15:00 |
Śledziejowice |
4 : 0 |
Radziszowianka |
|
19-10-2019 15:00 |
Dziecanovia |
2 : 1 |
Górnik Wieliczka |
|
19-10-2019 15:00 |
Błękitni Bodzanów |
1 : 1 |
Gdovia Gdów |
|
19-10-2019 15:00 |
Targowianka |
0 : 1 |
Raba Dobczyce |
|
19-10-2019 15:30 |
Wiarusy Igołomia |
0 : 4 |
Orzeł Myślenice |
|
20-10-2019 15:00 |
Wiślanka Grabie |
4 : 1 |
Jordan Zakliczyn |
|
Kolejka 11 |
26-10-2019 14:00 |
Górnik Wieliczka |
1 : 2 |
Wiślanka Grabie |
|
26-10-2019 14:00 |
Gdovia Gdów |
1 : 1 |
Dziecanovia |
|
26-10-2019 15:00 |
Jordan Zakliczyn |
2 : 5 |
Wiarusy Igołomia |
|
26-10-2019 15:00 |
Raba Dobczyce |
0 : 3 |
Śledziejowice |
|
26-10-2019 15:00 |
Orzeł Myślenice |
3 : 1 |
Tempo Rzeszotary |
|
27-10-2019 14:00 |
Pasternik Ochojno |
0 : 2 |
Targowianka |
|
27-10-2019 14:00 |
Radziszowianka |
0 : 1 |
Błękitni Bodzanów |
|
Kolejka 12 |
03-11-2019 00:00 |
Radziszowianka |
3 : 1 |
Raba Dobczyce |
|
03-11-2019 00:00 |
Tempo Rzeszotary |
0 : 2 |
Jordan Zakliczyn |
|
03-11-2019 00:00 |
Śledziejowice |
5 : 0 |
Pasternik Ochojno |
|
03-11-2019 00:00 |
Wiślanka Grabie |
4 : 0 |
Gdovia Gdów |
|
03-11-2019 00:00 |
Błękitni Bodzanów |
1 : 4 |
Dziecanovia |
|
03-11-2019 00:00 |
Targowianka |
7 : 1 |
Orzeł Myślenice |
|
03-11-2019 14:00 |
Wiarusy Igołomia |
4 : 2 |
Górnik Wieliczka |
|
Kolejka 13 |
09-11-2019 13:00 |
Gdovia Gdów |
3 : 3 |
Wiarusy Igołomia |
|
09-11-2019 13:30 |
Raba Dobczyce |
3 : 4 |
Błękitni Bodzanów |
|
09-11-2019 14:00 |
Orzeł Myślenice |
0 : 4 |
Śledziejowice |
|
09-11-2019 14:00 |
Górnik Wieliczka |
1 : 0 |
Tempo Rzeszotary |
|
09-11-2019 14:00 |
Dziecanovia |
0 : 1 |
Wiślanka Grabie |
|
09-11-2019 14:00 |
Jordan Zakliczyn |
7 : 1 |
Targowianka |
|
10-11-2019 14:00 |
Pasternik Ochojno |
0 : 0 |
Radziszowianka |