Wygrywamy z Błyskawicą 4-1

Sezon 2014/2015 rozpoczęty! W dniu dzisiejszym zainaugurowaliśmy sezon 2014/2015 podejmując na wyjeździe Błyskawice Wyciaze w ramach I rundy Pucharu Polski.

Mecz nie zaczął się dla nas najlepiej, bowiem pierwsi straciliśmy bramkę, ale konsekwentna gra się opłaciła. Tuż przed końcem pierwszej połowy w odstępstwie 2-3 minut dwie bramki zdobył Kamil Nowak uderzając zza 16stki.

W drugiej połowie również strzałem zza 16stki popisał się Jarek Pluciński, bardzo ładna bramka Jarka i mamy 3-1. Czwarta bramka to świetna kontra, podanie Jarka do wybiegającego na czysta pozycje Pawła Raumuta, ten objechał bramkarza i dograł wzdłuż linii do zamykającego akcje Marka Majkuta i mamy 4-1. Gospodarze mieli jeszcze rzut karny, ale w świetnym stylu wybronił go Mateusz Dąbek.