Wicemistrzowie!

Juniorzy skończyli zmagania w halowym turnieju im Demczuka. W turnieju tym biorą udział głównie drużyny z wielickiego podokręgu, a ze względu na zróżnicowany poziom w fazie grupowej Wiarusy notowali wyniki hokejowe. Na dużych halach w Niepołomicach i Wieliczce Wiarusy rozbiły Zryw Szarów 8:2, Wieliczankę 7:1. Niestety była też znaczna porażka z Górnikiem Wieliczka 8:0. Można więc powiedzieć że faze grupową wygrał Górnik potem długo długo nikt i na drugim miejscu Wiarusy... Później znowu przepaść i dopiero inne drużyny. Faza play off rozgrywana na malutkiej hali w Łazanach wyrównywała szanse na zwycięstwo w turnieju. W półfinale Wiarusy rozgromili Contre Sułków 9:1. Finał taki jak rok temu i dwa lata temu czyli Wiarusy - Górnik. Zaczęło się pięknie, Wiarusy wygrywali 1:0. Ależ było widowisko i jakie tempo gry... Nasi tworzyli akcje za akcją, momentami odgrażali się Górnicy. Pod koniec pierwszej połowy bramka do szatni i 1;1. Po przerwie sił było coraz mniej, 5 liderów naszej drużyny (Nowak, Kołodziejek, Orzechowski, Płatek, Bracha), wypluwali płuca żeby osiągnąć zwycięstwo. Niestety piec minut przed końcem meczu to Górnik zdobywa gola. Wiarusy zaryzykowali w samej końcówce niestety stracili jeszcze dwie bramki. Znowu II miejsce, znowu porażka w finale. Trzeba obiektywnie podkreślić ze finał to było widowisko, nasi grali bardzo dobrze i minimalnie ulegli.

Skład srebrnych medalistów turnieju: Skalimowski, Kołodziejek, Płatek, Nowak, Orzechowski, Galus, Bracha, Dudek, Frejek, Bulanda.