Wspierają nas:
№ |
Team
|
Points | |
---|---|---|---|
1 | Wolni Kłaj | 33 | |
2 | Wiarusy Igołomia | 33 | |
3 | Iskra Zakrzów | 31 | |
4 | Gwiazda Brzegi | 28 | |
5 | Czarni Staniątki | 28 | |
6 | Czarnochowice | 23 | |
7 | Piłkarz Podłęże | 22 | |
8 | Strażak Kokotów | 20 | |
9 | Wilga Koź. Wlk | 14 | |
10 | Sokół Chorągwica | 13 | |
11 | Dąb Zab. Boch | 13 | |
12 | Batory Wola Bat. | 9 | |
13 | Wilga Golkowice | 7 | |
14 | Piast Łapanów | 6 |
30-03-2024 15:00 | ||
Wilga Koź. Wlk | - | Wiarusy Igołomia |
30-03-2024 14:30 | ||
Ledniczanka | - | Wiarusy Igołomia II |
Początek weekendu, sobota zaczęła się dla Wiarusów wyśmienicie ! Najpierw swój mecz wygrały Żaki Trenera Radka z drużyną, która tak jak My do tej pory nie przegrały żadnego meczu :) Passę zwycięstw jednak podtrzymały Wiarusy po bardzo wyrównanym meczu, wielu zwrotach akcji, udało się Naszym chłopcom przewieźć 3 punkty :)
Po meczu Żaków, swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej wygrały Młodziki, drużyna osłabiona kadrowo, przy pełnym, gorącym słońcu pokazała charakter i zwyciężyła swoje spotkanie :)
Niedziela również zaczęła się fantastycznie !!! Pierwsi mecz rozegrały Orliki, które w tej rundzie idą jak burza ! :) Strzelają dużo bramek i wygrywają już 4 spotkanie z rzędu, dzisiaj nie tracąc przy tym żadnej bramki !!!
Kolejni swoje mecze zagrali Żaki Trenera Bartka i Trampkarze. Jednak obie drużyny przegrały :( Żaki, Nasze młode wilki grały po raz kolejny z rywalem mocniejszym i lepszym na boisku, a Trampkarze osłabieni kadrowo, a tym samym wzmocnieni trzema zawodnikami z Młodzików przegrały znów tylko jedną bramką :(
Przyszedł w końcu czas na Naszych Seniorów :)
C klasa grała z liderem Tęczą Słomiróg i przywiozła z tego spotkania cenny 1 punkt ! :)
A klasa w MiniDerbach z Nadwiślanką Nowe Brzesko wygrała 0:2 i tym samym umocniła się w "czubie" tabeli A klasy :)
Także, weekend również kończymy w dobrych nastrojach :)!
1. Żaki Trener Radek,
Zieloni Niegowić vs Wiarusy Igołomia 4:7
3x Mateusz Marzec, 2x Maciej Cygan, 1x Paweł Strzelecki, 1x Mikołaj Migdał
2. Młodziki,
Wiarusy Igołomia vs Targowianka Targowisko 3:1
1x Kamil Chmielek, 1x Bartek Caba, 1x Bartek Korepta
3. Orliki,
Batory Wola Batorska vs Wiarusy Igołomia 0:9
3x Tomek Krzemyk, 2x Dawid Cygan, 2x Szymon Gajda, 2x Jakub Caba
4. Żaki Trener Bartek,
AP Wieliczka III vs Wiarusy Igołomia 14:1
1x Kacper Stachoń
5. Trampkarze,
Zieloni Niegowić vs Wiarusy Igołomia 6:5
2x Eryk Zawartka, 1x Mikołaj Ziółek
6. C Klasa
Tęcza Słomiróg vs Wiarusy Igołomia 3:3
2x Kamil Sznajder, 1x Paweł Litewka
7. A Klasa
Nadwiślanka Nowe Brzesko vs Wiarusy Igołomia 0:2
1x Adrian Jagła, 1x Jarosław Siwek
Komentarzy (0)