Mapa strony - Gdzie jesteś

Druga wygrana z rzędu ! #ligaOkręgowa

DRUGA WYGRANA Z RZĘDU !!!

Wiarusy z Myślenic przywożą 3pkt :)

Mecz bardzo emocjonujący. Po obu stronach sytuacje te niewykorzystane ale też zamienione na bramki :)

W pierwszej połowie Orzeł nie wykorzystał rzutu karnego - w 20 minucie zawodnik spudłował, zaś bramka dla Wiarusów strzelona przez Adriana Jagłę nie została uznana przez sędziów - sędzia w 43 minucie odgwizdał faul Adriana w akcji bramkowej.

Po przerwie też były nie lada emocje, bo to My do 80 minuty wygrywaliśmy 0-2 !!! :)

Pierwszą bramkę zdobył Dawid Boligłowa, po wrzutce w pole karne, wykorzystał odbitą przez rywali przed "16" piłkę i skierował ją do siatki ! :) Drugą bramkę zdobył Trener Jarek Siwek trafieniem głową z rzutu rożnego :) !

W 80 minucie Orzeł wywalczył rzut karny, co spotęgowało emocje w końcówce spotkania, jednak wynik się już nie zmienił ! WIARUSY wracają z 3 punktami do Igołomi :)!

Już w następną sobotę 29.09 o godz. 16:00 zapraszamy Wszystkich do Śledziejowic ! Zmierzą się dwa beniaminki oraz sąsiedzi w tabeli z tą samą liczbą punktów ! Będzie to na pewno  ciekawe spotkanie ! :) Mamy nadzieję, że Nasza passa zwycięstw zostanie nie przerwana :)