Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Krzysztof Mazur vel. "Mazi" definitywnie Wiarus!

Doskonała wiadomość dla wszystkich naszych sympatyków, "Mazi" tj. Krzysztof Mazur został definitywnie WIARUSEM! 

Wszędobylski i bardzo sprytny obrońca który niejednokrotnie ratował nas przed utratą bramki, jeden z liderów naszej drużyny będzie w dalszym ciągu reprezentował barwy naszego klubu!

 

Przypomnijmy, Krzysiek w sezonie 2018/2019 był tylko wypożyczony z BKS Bochnia do Wiarusów. Od nowego seoznu 2019/2020 dzięki porozumieniu z BKS Bochnia "Mazi" na mocy transferu definitywnego został zawodnikiem Wiarusów!

 

"Cieszymy się, że udało się nam pozyskać Krzyśka na stałe, bo ciężko wybobrazić sobie teraz drużynę bez niego. I choć nie jest to nowa twarz to jest to jeden z ważniejszych dla nas transferów, ale nie ostatni." - powiedział Prezes Paweł Żabicki.

 

Krzysiek, WITAMY PONOWNIE! SAMYCH UDANYCH MECZY! 

  

Komentarzy (0)

Cancel or