Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Ksiądz Bartłomiej Małek!

W dniu 31 maja 2020 roku miała miejsce przepiękna uroczystość w naszym kościele parafialnym. Mszę prymicyjną, pierwszą od prawie połowy wieku w naszej parafii, odprawił Bartłomiej Małek!

 

Uroczysta msza miała i dla nas wyjątkowy charakter, bowiem Bartek jest wychowankiem naszego klubu w którym rozegrał wiele świetnych meczy w drużynach młodzieżowych będąc liderem naszej obrony. Dobre występy przełożyły się na równie udany debiut w drużynie seniorskiej, ale niestety ze względu na kontuzje Bartek nie mógł dłużej regularnie trenować.

  

Po wielu latach nauki Bartek w miniony weekend przyjął święcenia kapłańskie od Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, by następnie w niedziele o godz. 12:30 odprawić uroczystą mszę prymicyjną.

 

 

Księże Bartłomieju,

Życzymy Ci, abyś przez cale swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko  co robisz, czyń z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatrać nigdy poczucia humoru . Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi,  a On pokaże Ci prawdę i obdarzy swoim błogosławieństwem.

Życzy Ci tego Zarząd oraz Członkowie K.S. „Wiarusy” Igołomia.

 

Komentarzy (0)

Cancel or