16-09-2017 16:30
 Sławomir Zubel 1
 Kamil Nowak 1

Wczoraj byliśmy świadkami hitu kolejki Wielickiej A klasy.

Niestety wskutek niezrozumiałych decyzji arbitrów obie drużyny grały bardzo nerwowo i chaotycznie więc dużo pięknej piłki nie było, ale za to zaangażowania i walki nikt nikomu nie odmówi. Celem nr 1 przeciwników było wyeliminowanie z gry Sławka, którego niemiłosiernie poturbowali obrońcy Piasta.

Zdenerwowany Sławek odegrał się najlepiej jak można było, czyli strzelił Piastowi bramkę na 1-0. Chwilę później Piast wyrównał po pięknym uderzeniu z dystansu.

W drugiej połowie bramkę na 2-1 strzelił aktywny Kamil Nowak, po czym zawodnicy podbiegli zrobić "kołysankę" dla Nikosia Jagły, syna naszego Kapitana Adriana Jagły.

W kolejnych minutach mimo wybornych sytuacji nie udało sie nam podwyższyć wyniku i tak mecz na szczycie Wiarusy wygrywają 2-1.

Już za tydzień zapraszamy naszych kibiców na mecz do Nowego Brzeska.