Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Wiarusy Igołomia 5 : 0 Start Brzezie
Mecz
Skład
(S) Kolejka 12
Wiarusy Igołomia 5 : 0
Start Brzezie
20-10-2013 14:30
 Adrian Jagła 1     
 Artur Konrad 1     
 Kamil Nowak 1     
 Łukasz Sobierajski 1     
 Jarosław Pluciński (A) 1     

Ważny mecz rozgrywały dzisiaj Wiarusy na swoim boisku, ważny bowiem strata punktów w meczu ze Startem Brzezie była dużym rozczarowaniem dla Igołomian.

Jak się okazało już po meczu wszyscy  nasi rywale z czołówki stracili punkty z niżej notowanymi rywalami.

Wiarusy do meczu przystąpiły z problemami kadrowymi, bowiem na lewej obronie debiutowali dzisiaj gracze, którzy dopiero co wznowili treningi z drużyną, tj. Dominik Dobosz, który wrócił z zagranicznych "wojaży" oraz debiutujący dzisiaj w Wiarusach Wojtek Zięba który zmienił w przerwie zmęczonego Dominika.

Początek meczu wyrównany z lekką przewagą Wiarusów z której jednak nic nie wynikało, aż w końcu sam na sam wychodził Konrad Sidełko, którego niebezpiecznym wślizgiem zaatakował rywal z tyłu. Sędzie nawet wolnego nie gwizdnął, a Konrad w efekcie tego zagrania musiał opuścić boisko.

Strzelanie w meczu rozpoczął Kamil Nowak, zamykający akcję, dla którego było to 6 trafienie w tej rundzie. Tuż po przerwie bramkę zdobył z rzutu rożnego Konrad Artek, a kilka chwil później ozdobą spotkania była  bramka Adriana Jagły. Czwarte trafienie to popis Łukasza Sobierajskiego który położył przeciwnika i wpakował piłkę do bramki. Wynik spotkania ustalił Jarek Pluciński który dostał piłkę i mając przeciwnika na plecach zgubił go dobrym przyjęciem a następnie technicznym strzałem pokonał bramkarza. Druga połowa to całkowita dominacja Wiarusów.

PPN Wieliczka zdecydował że jeszcze tej jesieni rozegramy dwie kolejki awansem z wiosny. Tak więc za tydzień mecz z Podłężem nie będzie to ostatni pojedynek tej jesieni, ale za to bardzo ważny dla układu tabeli.