Wiarusy Igołomia 2 : 2
Iskra Zakrzów
10-11-2013 13:00
 Kamil Nowak 1

Nie tak kibice Wiarusów wyobrażały sobie końcówkę sezonu. Do rozegrania mieliśmy dwa mecze w których każdy chyba wcześniej dopisał po trzy punkty nie zakładając innego scenariusza.

Piłka jednak nie jest tak przewidywalna, a boisko zweryfikowało plany Igołomian.

Tydzień wcześniej dosyć niespodziewanie przegraliśmy na własnym boisku z Nadwiślanką Nowe Brzesko 1-0 i trzeba dodać, że był to najniższy wymiar kary biorą pod uwagę przebieg spotkania i stworzone sytuacje.

Na zakończenie sezonu Wiarusy zmierzyły się z pogrążoną w kryzysie Iskrą Zakrzów. Łatwy przeciwnik? Nic bardziej mylnego! Mecz wyrównany, ba Wiarusy przegrywały w tym meczu mimo iż rywal od około 70minuty grał w 10tkę. Na szczęście udało się doprowadzić do remisu i nie przegraliśmy tego meczu, ale sam remis jest jak porażka.

2-2 na zakończenie sezonu pokazuje że drużyna z meczu na mecz zamiast się rozkręcać to grała słabiej. Przed zawodnikami przerwa zimowa w której tylko solidnie przepracowany okres przygotowawczy pozwoli z optymizmem patrzeć w przyszłość.