Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Wiarusy Igołomia 2:3 UKS Sygneczów
Mecz
(A) Kolejka 3
Wiarusy Igołomia 2 : 3
UKS Sygneczów
03-09-2016 17:00
 Adrian Jagła 2     
 Adrian Dobosz 1     
 Dariusz Kozik 2     
 Piotr Cholewa 1     

Wiarusy w meczu ze Sygneczowem pokazali dwie różne twarze. W pierwszej połowie mimo, że zaczęła się ona pozytywnie, Wiarusy nie przypominali drużyny sprzed tygodnia. Banaś uderzył w poprzeczkę, kilka minut później Adrian Jagła z 25m uderzył soczyście dając prowadzenie. Niestety mała komunikatywność między zawodnikami i słaba zadziorność piłkarska sprawiły, że goście zaczęli stwarzać sytuacje z których dwie wykorzystali. Na domiar złego dużo żółtych kartek trafiało na konto gospodarzy. Po przerwie w 47' doszło do kuriozalnej sytuacji. Darek Kozik starł się z rywalem wydawało się w normalny sposób, jednak sędzia dopatrzył się faulu za który pokazał drugi żółty kartonik. Czerwona karta podcięła lekko skrzydła gospodarzom. I chociaż w kilku następnych minutach goście zmarnowali dwie setki to w ostateczności mecz się wyrównał. Strata trzeciej bramki w 67' rozgrzała naszych do czerwoności. Chwała wszystkim zawodnikom, którzy w tym momencie w myśl przysłowia gramy do końca, wypluwali swoje płuca walcząc o każdą piłę. Walka do końca sprawiła, że końcówka meczu była rozgrywana na połowie gości. Z głowy minimalnie pomylił się Dobosz. Chwile później do bramki trafił Jagła. Wynik się już nie zmienił chociaż w dodatkowym czasie dwa razy zagotowało się w polu karnym rywali. Bohaterem tego spotkania został Adrian Jagła! Strzelec dwóch bramek, zasłużył na dodatkowe wyjątkowe uznanie stawiając się na meczu mimo, że w tym czasie powinien bawić się na weselu. Szacun!

Za tydzień Wiarusy grają ciężki mecz ze Śledziejowicami. Zachęcamy do przyjścia na mecz, każdy kibic na trybunach to dodatkowe wsparcie dla drużyny!

 

17' 1:0 Jagła
28' 1:1
30' 1:2
72' 1:3
85' 2:3 Jagła

 


 

 

Pasiut, Gruchała, P.Nowak, Kozik, Cholewa, Olech(67' Skocz), Galus (70' Bętkowski), Banaś, Boligłowa, Dobosz, Jagła – Oczoś Maciej.