Sławomir Zubel 1 1'
 Sławomir Zubel 1 16'
 Sławomir Zubel 1 27'
 Dawid Boligłowa 1 89'

Ostatni mecz rundy jesiennej zawodników A klasy z Wilgą Golkowice... ach co to był za mecz :D 10 bramek, walka o każdą piłkę, walka z ciężkim boiskiem oraz kąpiele błotne :D Strzelanie zaczęło się już w 1 minucie meczu ! Wiarusy wyszły na prowadzenie po bramce Sławka Zubla - 20 bramce w 13-tym meczu !!! W 5 minucie było już 2:0, a wynik podwyższył Adrian Jagła :) W 16 minucie Goście zdobyli bramkę kontaktową, ale już trzy minuty później po podaniu Adriana Jagły strzelił znowu Nasz niezawodny Sławek Zubel - 21 bramka :D. Cóż za zwroty akcji, bo 21 minuta spotkania i znowu Wilga Golkowice doprowadzają do złapania bramki kontaktowej, a więc mamy 3:2 :) 27 minuta i co się dzieje ? Dawid Boligłowa odzyskał piłkę, podał do Adriana Jagły, ten znowu w polu karnym znalazł Sławka Zubla - a Sławek jak to Sławek takich okazji nie marnuje i strzela swoją 22 bramkę, a 4 dla Wiarusów - 4:2 :) Druga połowa również obfitowała w wiele akcji, głównie po Naszej stronie, chociaż Goście nie dawali o sobie zapomnieć ;) Na 5:2 wynik podwyższa Trener Jarek Siwek, który w oryginalny sposób okazał swoją radość, nurkując w kałuży błotnej ;) W 67 minucie Goście strzelają bramkę na 5:3. Do 88 minuty mecz charakteryzował się głównie walką w środku boiska. Kilka dobrych akcji wyprowadziła Nasza drużyna, jednak brakowało dokładności i celność. A wiadomo, że niewykorzystane sytuacje się mszczą, więc Wilga strzela bramkę na 5:4... Wiarusy nie zwieszają głów i w 89 minucie, Dawid Boligłowa sprzed pola karnego wkręca piłkę w samo okienko i mamy wynik końcowy 6:4 !!!! Brawo, brawo, brawo !!! Mówimy do zobaczenia zawodnikom i kibicom, żegnamy się z boiskiem w tej formie, a czekamy na Was - kibiców i zawodników w rundzie wiosennej oraz na nowy stadion w sezonie 2018/2019 ! :) Razem wracamy jeszcze silniejsi ! :) :) :)