Wiarusy Igołomia 0 : 0
Nadwiślanka
03-04-2016 16:30
 Dariusz Kozik 1

W pojedynku WIARUSY vs NADWIŚLANKA nie było rozstrzygnięcia i mecz zakończyły się wynikiem 0:0. Choć wynik może sugerować brak emocji, to tych nie brakowało. Z jednej i drugiej strony mnożyły się sytuacje podbramkowe ale zawodziła skuteczność. Po stronie gospodarzy idealne sytuacje w pierwszej połowie mieli NOWAK K i JAGŁA który trafił w słupek. W drugiej połowie stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał Pluciński a doskonałe okazje zmarnowali również JAGŁA i GAUDYN. Podkreślić należy że goście również mieli swoje okazje ale w dobrej dyspozycji tego dnia był URA który dwukrotnie bronił w sytuacjach wydawało by się beznadziejnych. W sumie wynik nie krzywdzi żadnej ze stron a mecz mimo bezbramkowego wyniku mógł się podobać.

Kibice długo będą jeszcze rozpamiętywać niedzielny mecz, bowiem, w trakcie spotkania kibice zafundowali widowiskowa oprawę w barwach klubowych, a ponadto, inauguracyjny występ taneczny zaprezentowały "Wiarusanki", czyli cheerleaderki Wiarusów!
Występ dziewcząt bardzo się spodobał kibicom, którzy gromkimi brawami pogratulowali "Wiarusankom" za występ.

Przy okazji, jeśli ktoś chciałby dołączyć do powstającej sekcji cheerleaderek zapraszamy do kontaktu z Gracja Nowak.

Niedzielny mecz był wyjatkowy jeszcze z jednego powodu, otóż padł rekord frekwencji na naszym meczu liczac ostatnie 5 lat. W imieniu wszystkich zawodników, działaczy, bardzo dziękujemy WSZYSTKIM za obecność. To dla nas wielka motywacja do dalszej pracy, bo nic tak nie cieszy jest tętniacy życiem stadion Wiarusów.
Zapraszamy na kolejny mecz już 17 kwietnia o 17:00.