Patryk Wójcik, Patryk Chrapek, Miłosz Biel, Mateusz Cenda, Daniel Psica, Olaf Ropa, Jakub Caba, Patryk Psica, Przemysław  Wójcik, Trener Radosław Nowak

Dolny rząd od lewej:

Kacper Stachoń, Kamil Kural, Dawid Cecuga, Paweł Piekarczyk, Mikołaj Migdał, Daniel Mierzwa, Kamil Walczyk, Mateusz Marzec

Drużyna Orlików, I liga Okręgowa, E1 Orliki, grupa 3, runda wiosenna 2018, sezon 2017/2018

Życzenia się spełniają :) Na koniec rundy jesiennej życzyliśmy sobie żeby obie połowy meczów Naszych Orlików wyglądały tak dobrze, jak pierwsze 25 minut... Chłopcy i Trener wzięli sobie do serca Nasze prośby, boooo…..

Orliki w rundzie wiosennej w 3 grupie I ligi Okręgowej zajmują II miejsce !!! I

A graliśmy w ostatnim meczu o I miejsce... ;) Jednak Chłopcy z Górnik Wieliczka okazali się lepsi i zdecydowanie wygrali to spotkanie :)

Mecz o 1 miejsce był  Naszym jedynym przegranym meczem... Ale nie ma co się smucić !!! Bo naprawdę Orliki odrobili zadanie, idąc od początku rundy jak burza przez wszystkie mecze, aż do przystanku na ostatnim spotkaniu ;)

9 wygranych meczy, 1 remis i 1 porażka !!!

Chłopcy swoje mecze wygrywali nawet 15 i 19 z przodu, a na 0 z tyłu :) !!!

Remis z Piastem Łapanów również musimy postrzegać jako wygraną !!! Na tak dalekim wyjeździe i z tak trudnym przeciwnikiem wynik 2:2 to wielki szacunek dla Orlików :)

Drugi atak + pierwsza obrona w lidze = Orliki Wiarusy Igołomia

Bilans bramkowy 89:20 !!!

Atak, atak, atak !!! Nasi trzej ofensywni zawodnicy strzelili w sumie.... 58 bramek !!

Wszyscy zawodnicy odnieśli wielki sukces !!!

Należy wspomnieć, że ostatni mecz zagraliśmy w osłabieniu... Ciężkiej kontuzji barku doznał Nasz jeden z trzech bramkostrzelnych Tomek Krzemyk, a znowu jedne z filarów obrony Szymek Gajda wylądował z nogą w gipsie ;)

6. Patryk Psica - 3 bramki

7. Szymon Skalimowski, Dawid Paluch, Dawid Cecuga, Kamil Walczyk - po 1 trafieniu

Drużyna Orlików, I liga Okręgowa, E1 Orliki "Niebieska" grupa 2, runda jesienna, sezon 2017/2018

Rząd górny od lewej:
Jakub Caba, Szymon Gajda, Dawid Paluch, Miłosz Biel, Bartek Mika, Szymon Skalimowski,
Trener: Radosław Nowak
Rząd dolny od lewej strony:
Tomasz Krzemyk, Kamil Walczyk, Daniel Mierzwa, Patryk Psica, Dawid Cecuga, Marek Zamojski

Runda jesienna dla Orlików nie była zbyt łaskawa ;) Można ją określić jako mecze jednej połowy - pierwsze 25 min każdego spotkania w wykonaniu chłopców były rozgrywane w dobrym stylu, jednak po przerwie zawsze coś szwankowało :) Są to młodzi chłopcy, którzy mają wielka determinację oraz wolę walki aby wygrać każdy mecz

Strzelonych zostało 20 bramek:

1. Jakub Caba - 5 trafień

2. Szymon Gajda - 4 trafienia
3. Szymon Skalimowski - 4 trafienia
4. Kamil Walczyk, Dawid Cygan, Daniel Mierzwa - po 2 trafienia
5. Dawid Paluch - 1 trafienie

Brawa dla chłopców za walkę do ostatnich sekund w każdym meczu ;)  Trenerowi i zawodnikom życzymy dobrze przepracowanej zimy aby na wiosnę drugie połowy wyglądały jak pierwsze 25 min ;)