Porażka z Raba Dobczyce

Przegrywamy... dość wysoko, bo aż 2:6 :(

Już w 4 minucie było 0:1, po kilku następnych uderzeniem z dystansu z ok. 20 metrów Raba podwyższyła na 0:2... W 18 minucie do kontaktu doprowadził Adrian "Andrzej" Dobosz :) Do końca pierwszej połowy mieliśmy przynajmniej 3 groźne sytuacje, po których powinniśmy "do szatni" zejść chociaż z remisem...

Tak się niestety nie stało, a drugą połowę podobnie jak pierwszą zaczynamy od dwóch bramek Raby Dobczyce :( Przegrywamy 1:4... Znowu były sytuacje ale brakowało skuteczności i w pewnych momentach lepszych decyzji... Między innymi dwa strzały Trenera Jarka Siwka - przy pierwszym piłka odbija się od poprzeczki, a drugi o kilka centymetrów mija słupek...

W 80. minucie świetne wyprzedzenie obrońcy Gości przez Krzyśka Mazura, "pełny gaz" po lewej stronie, szybkie, ostre dośrodkowanie i wykończenie akcji przez Adriana Jagłę! Wydawać by się mogło, że zakończymy wynikiem 2:4, a tu na samym końcu akcja Raby i bramka, a już w ostatnich sekundach faul Krzyśka Mazura w polu karnym... Kończymy mecz wynikiem 2:6 :(

Mecz szybki, dużo gry po obu stronach. Jednak szybszą piłkę w akcjach bramkowych prezentowała Raba Dobczyce i to ona zgarnęła z tego spotkania 3 oczka.