Wygrywamy !!!

Wiarusy Igołomia vs Karpaty Siepraw

2:1

Taaaak!! W końcu wygrywamy! Gra po obu stronach nie była najwyższych "lotów"... Najważniejsze jednak są 3 tak bardzo cenne punkty!

Nie będziemy się rozpisywać, na uwagę zasługuje 5 sytuacji :) Wszystko działo się w drugiej połowie, na przerwę zeszliśmy z bezbramkowym remisem.

W 55 minucie straciliśmy bramkę... Błąd, "kiks" w obronie Krzyśka Felusia spowodował strzał z linii pola karnego, po którym piłka znalazła się w siatce :(

Kilkanaście minut później akcja po Naszej stronie. Adrian Jagła dośrodkował z lewej strony w pole karne ale piłki nie opanował Adrian Dobosz i uderzył końcem buta nad poprzeczką...

W 73 minucie remisujemy! Po faulu bramkarza na Michale Gurda sędzia gwiżdże rzut karny! Do strzału podchodzi Kuba Brudziński i pewnie pokonuje bramkarza! Ostatnie 10 minut to był dreszczowiec! Najpierw po drugiej żółtej kartce z boiska schodzi zawodnik Karpat. W 82 minucie Przemek Nowak uderza z pierwszej piłki z ok. 25 metrów - strzał marzenie - ale piłka trafia w spojenie poprzeczki i słupka! Ależ to by była bramka!

W 88 minucie rzut rożny dla Wiarusów, na murawę padł Adrian Dobosz, sędzia zagwizdał rzut karny! Emocje sięgnęły zenitu! Do piłki po raz drugi podszedł Jakub Brudziński i po raz drugi piłka wylądowała w siatce! 2:1! Po wznowieniu gry kapitan Karpat Siepraw po faulu na Adrianie  Doboszu zobaczył drugą żółtą kartkę i opuścił boisko! Kilka minut po tym sędzia skończył spotkanie!

Brawo za walkę! Bo tej było sporo na murawie. Poziom gry po stronie Wiarusów nie był zadowalający ale te 3 punkty pozostawiają Nas w grze! :)