Wiarusy show ;)

INAUGURACJA SEZONU 2019/2020

LIGA OKRĘGOWA GR. III

WIARUSY IGOŁOMIA vs DZIECANOVIA DZIEKANOWICE

Sezon 2019/2020 Pierwsza Drużyna zaczyna od zwycięstwa! Wygrywamy z Dziecanovią 4:2!

Passa porażek z tą Drużyną w końcu dobiegła końca! Wygrana cieszy Nas tym bardziej, że Wiarusy pokazały się z naprawdę bardzo dobrej strony!

Początek spotkania nie był jednak łatwy... Goście przeważali na boisku, czego efektem była bramka stracona w pierwszych minutach. Do remisu dość szczęśliwie po prostopadłym podaniu Trenera Jarka, doprowadził Adrian Jagła (Trener Jarek, gdy zobaczył piłkę w siatce, aż wzniósł ręcę do nieba ;) ). Jeszcze w pierwszej połowie Wiarusy wyszli na prowadzenie! Rafał  Galus wykończył świetne dośrodkowanie Krystiana Lewickiego i głową skierował piłkę do siatki!

Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 2:1

W drugiej połowie Wiarusy odpaliły na dobre! Najpierw wynik podwyższył Rafał "Zenek" Galus! Świetnie powalczył o piłkę w polu karnym przeciwnika, wygrał pojedynek z obrońcą i sam na sam pokonał bramkarza! Kilka minut później mały błąd w obronie, który skutecznie wykorzystał zawodnik Dziecanovi i z pół woleja uderzył obok słupka w siatkę - 3:2.

Ta stracona bramka spowodowała, że Nasi zawodnicy kreowali akcję za akcją! Wyprowadziliśmy tyle ciekawych i przede wszystkim bramkowych sytuacji, że licznik bramkowy powinien pójść jeszcze wyżej. Do pełni szczęścia zabrakło skuteczności i momentami szybszej decyzji odnośnie podania do kolegi lub zakończenia akcji strzałem.

W końcu weszła ta czwarta i jak się później okazało ostatnia bramka w tym meczu.

Ponownie bardzo dobrze popracowaliśmy w odbiorze piłki na połowie przeciwnika! Efektem tego Kuba Kopiejka z prawej strony wypatrzył samotnego w polu karnym Krystiana Lewickiego, a ten poprostu uderzył do pustej bramki ;)

Całej Drużynie należą się ogromne brawa! Mamy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach zobaczymy równie silnie zdeterminowanych i walczących zawodników! A żeby nie było za "słodko" z nieco lepszą skutecznością w sytuacjach bramkowych!