(Ż) Górnik Wieliczka 5 : 0 Wiarusy Igołomia (M)
(Ż) Górnik Wieliczka 5 : 0
Wiarusy Igołomia (M)
29-09-2012 11:00

Górnik Wieliczka vs Wiarusy Igołomia
Mecz zaczął się z wyraźną przewagą gospodarzy, co w 6 minucie przerodziło się w bramkę i prowadzenie.
2 minuty później Wiarusy w zamieszaniu pod naszą bramką wbili sobie bramkę samobójczą, po mimo wielu prób wyrównania naszego zespołu połowa kończy się wynikiem 2: 0·W pierwszych minutach drugiej połowy Górnik powiększył swoje prowadzenie po golu z rzutu wolnego.·W 43 minucie gospodarze strzelili 4 bramkę, przy której nasz bramkarz nie miał najmniejszych szans, 10 minut później Górnik ustanowił wynik meczu strzelając 5 bramkę naszym najmłodszym zawodnikom.
Po mimo tak wysokiej przegranej Wiarusów nasi zawodnicy w meczu dobrze sie prezentowali i walczyli do końca gdyż naliczyłem 4 stu procentowe sytuacje, których niestety nie potrafiliśmy wykorzystać i 1 poprzeczkę. Można powiedzieć, że w tym meczu mieliśmy mniej szczęścia od drużyny przeciwnej.