(T) Piast Łapanów 1 : 4 Wiarusy Igołomia (M)
01-09-2018 11:00
    2  Bartosz Korepta
    1  Tomasz Krzemyk
    1  Kamil Chmielek

Po dobrym początku meczu i bramce Tomka Krzemyk, który wrócił do drużyny po ciężkiej kontuzji. Po paru minutach w indywidualnej akcji w słupek trafił Kamil Chmielek. W końcówce połowy po rzucie rożnym wykonanym przez Kacpra Kurala do bramki trafił Kamil Chmielek.
Druga połowa to szturm Wiarusów od pierwszych minut i bramka Bartosza Korepty po akcji Kacpra Kurala. Goście trafiają na 3:1, jednak to do nas należy ostatnie słowo w tym meczu. Akcja Kamila Chmielka wzdłuż linii końcowej i znów Bartosz Korepta. Dobry mecz, przeciwnik zawsze niewygodny ale to my zgarniamy 3 pkt :)

Warto wspomnieć, że Młodziki zostali wsparci 4 Orlikami :) Brawo dla młodszych Jakub Caba, Daniel Mierzwa, Dawid Cecuga, Miłosz Biel