(M) Wawrzynianka 2 : 3 Wiarusy Igołomia (M)
Wiarusy Igołomia (M)
23-09-2018 12:00
    1  Bartosz Korepta
    1  Jakub Caba

Mecz od pierwszej do ostatniej minuty bardzo emocjonujący, dużo walki po jednej i po drugiej stronie :)

Pierwsze minuty z przewagą Naszej Drużyny, kilka składnych akcji zakończonych strzałami, jednak nie zamienionych na bramkę :) Po Naszej stronie nie wykorzystane sytuacje, a rywale strzelają bramki... W 7 minucie na 1:0 zamieszanie po rzucie rożnym wykorzystuje Wawrzynianka, w 10 minucie podwyższa wynik na 2:0 - wywalczenie pozycji z prawej strony, dośrodkowanie po ziemi i znowu wykorzystanie przypadkowej okazji - piłka od słupka pada do bramki :(

Po dwóch straconych bramkach Wiarusy zaczęli coraz cześciej atakować ! W 12 minucie rzut rożny dla Naszej drużyny, do piłki podszedł Tomek Dybał i bezpośrednio skierował piłkę do bramki ! Łapiemy kontakt :D Później to już seria fajnych ataków Wiarusów ale świetnie w bramce spisywał się bramkarz Wawrzynianki, mielśmy też trochę pecha, bo mocnym strzale Kacpra Kurala piłka odbiła się od poprzeczki... :D
W końcu w 25 minucie udaje Nam się zremisować ! :D Bramkę strzela Bartek Korepta ! Akcja wyprowadzona z autu, Kamil Chmielek dostał piłkę i posłał prostopadłą do Korepty, a ten pewnie uderza w siatkę :D !!!

W drugiej połowie dużo walki w środku pola, momentami twarda gra po obu stronach. Wiarusy składnie rozgrywali piłkę, atakowali bramkę Wawrzynianki, ale zawsze brakowało kropki nad "i" :D Aż do ok. 15-20 minuty, kiedy to niezawodny w środku pola Kamil Chmielek podał świetną piłkę na wolne pole do Kuby Caby, a ten zdecydowanie strzelił w bramkę, wyprowadzając Nas na prowadzenie, a w końcowym rozrachunku dając Nam zwycięstwo w DERBACH GMINY :D !!!

Brawo dla wszystkich chłopaków !!! Pomimo kilku niepowodzeń i momentami słabszej gry wywalczyli to zwycięstwo w naprawdę wymagającym meczu :)