Artur Konrad 3
 Jarosław Pluciński (A) 2
 Konrad Nowak 2
 Kamil Nowak 1

Ależ to był mecz! Kto był, ten nie żałuje, ten mecz będzie jeszcze długo wspominany, bowiem obecni kibice byli świadkami historycznego rekordowego zwycięstwa ligowego naszej drużyny!

Sygnał do kanonady dał Kamil Nowak który już w 6 minucie otworzył wynik fantastycznym uderzeniem z pierwszej piłki zamykając piękną akcje Adriana i Artka Konrada. Chwilę później przez obronę niczym taran przedarł się Adrian Jagła podwyższając na 2-0.

Trzecią bramkę zdobył po indywidualnym rajdzie Konrad Nowak. Jeszcze przed przerwą Wiarusy dołożyły jeszcze cztery bramki, bowiem bramki strzelali jeszcze Konrad Nowak strzałem zza szesnastki, Artek Konrad wpierw uprzedzając bramkarza a później wykańczając z zimną krwią podanie ze skrzydła oraz 7 ostatnie trafienie w I połowie zaliczył Adrian Jagła.

Co za wynik po 45 minutach, w przerwie kibice głównie sprzeczali się między sobą jaki tak naprawdę jest obecnie wynik.

W drugiej połowie kilka zmian, ale i tak ósmą bramkę zdobył Artek Konrad, tym samym mamy pierwszego hattricka w sezonie! Kolejne dwie bramki dołożył Jarek Pluciński, który między innymi zdobył gola z rzutu wolnego.

Do tej pory najwyższym zwycięstwem Wiarusów było 9-1  z Czarnochowicami w sezonie 2005/2006.

Tym samym Wiarusy kontynuują serię 5 meczów bez porażki!
Za tydzień jedziemy do beniaminka A klasy Wieliczanki Wieliczka.