Targowianka 3 : 0
Wiarusy Igołomia
26-10-2014 15:00
    1  Adrian Dobosz

Naszym Seniorom przyszło się w ten weekend zmierzyć z liderem tabeli, Targowianką. Ten mecz początkowo miał się odbyć w Targowisku, ale z powodu złego stanu boiska został przeniesiony do Krakowa na sztuczne boisko SMS na ul. Szablowskiego. Daleki wyjazd, ale dość licznie stawiają się na mecz.

W pierwszej połowie nasza drużyna grała dobrze nie popełniała głupich błędów, starała się rozgrywać piłkę przez utrzymywała się przy niej i stwarzała sytuację bramkowe. W tej części meczu dobrze spisywała się także nasza obrona, chociaż była dość eksperymentalna, ponieważ nieobecnego w dniu dzisiejszym Damiana Bieronia na środku obrony zastąpił najpierw Artur Konrad a później po kontuzji Artura, Konrad Nowak oraz pauzującego za kartki Damiana Gruchałe na prawej stronie defensywy zastąpił Łukasz Jakubiec. Po tej dobre pierwszej połowie schodzimy na przezwę z remisem 0-0.

Po rozmowach z trenerami obie drużyny wracają na boisko i zaczyna się druga połowa. Ale niestety z drugiej połowie nasza drużyna zagrała o wiele słabiej niż w pierwszej części, przez co stracili aż 3 bramki. Co prawda nie popisał się w tym meczu także sędzia, który nie podyktował dwóch rzutów karnych dla naszej drużyny. Najpierw przy wyniku 1-0 dla Targowianki pociągany w nieprzepisowy sposób był Kamil Nowak a później Marek Majkut także był pociągany za koszulkę w polu karnym, ale w obu tych sytuacjach sędzia nie wskazał na wapnotwierdząc, że faulu nie było. Kilka minut po tej sytuacji sędzia odgwizdał koniec meczu i Wiarusy przegrywają z Targowianką 3-0.