(T) Wiarusy Igołomia 1 : 4 (T) Górnik II Wieliczka
(T) Kolejka 9
(T) Wiarusy Igołomia 1 : 4
(T) Górnik II Wieliczka
10-04-2016 10:00

W ostatnich dniach swoje mecze rozegrali trampkarze. W "majowce" mlodzi zawodnicy pojechali na mecz do Sygneczowa gdzie swoje mecze rozgrywa Wilga Golkowice. Niestety rywal na mecz się nie zebrał i Wiarusy zwyciężają 3:0 poprzez walkower. W środę rozegrali mecz z Górnikiem Wieliczka. Do przerwy wynik 0:2 gdzie pierwsza bramka wpafła niestety po błędzie sędziego ,który nie zauważył znacznego spalonego. Oprócz tego, sytuacji jak na lekarstwo. Druga połowa to ataki Górników bowiem drużyna z Igołomii oróbowała odrobić straty. 6minut przed końcem było 0:3. Odpowiedział dwie minuty później Bracha po asyście Płatka. W ostatniej minucie goście ustalili wynik i wygrali 1:4. Drużyna z Wieliczki chocisż nie stworzyła wielu sytuacjji strzeleckich popisała się wysoką skutecznością i świetną grą w defensywie. Skład;: Skalimowski Patryk, Płatek Dawid, Tomczyk Michał, Zawartka Eryk, Oczoś Maksymilian, Chmielek Jakub, Strączek Wojciech, Nowak Norbert, Kuba Bracha, Hubert Latała oraz Olech Jakub, Karol Trafiał, Kamil Bulanda.