Start Brzezie 3 : 1
Wiarusy Igołomia II
08-09-2018 17:00
    1  Paweł Żabicki

Pierwsza połowa to remis 0:0. Biorąc pod uwagę Nasze problemy kadrowe w tym dniu Drużyna radziła sobie bardzo dobrze. Broniliśmy się dzielnie i konsekwentnie czekając na swoje okazje :) Niestety w drugiej połowi tracimy pierwszą, potem drugą i jeszcze trzecią bramkę :( Po rzucie rożnym Paweł Żabicki strzela bramkę na 3:1 :) Potem to naprawdę to już był pech... zaraz po bramce dla Wiarusów, wyprowadzamy kolejną akcję, w której piłka odbija się od słupka... Zawodnicy jednak nie zaprzestają ale nawet słupki były po stronie Brzezia, bo po stałym fragmencie gry znowu trafiamy w... słupek.....

W ostatnich minutach zepchnęliśmy Gospodarza jeszcze mocniej do defensywy ale nie strzelamy kolejnych bramek...

Naprawdę szkoda, bo to my powinniśmy otworzyć wyniki tego spotkania, a przegrywając 3-1 doprowadzić chociaż do remisu... :)

Należą się wielkie brawa dla całej Drużyny, bo to musiało być dla nich ciężkie spotkanie :)!