Promień Zakrzowiec 1:8 Wiarusy Igołomia II
    2  Kamil Nowak
    3  Norbert Nowak
    2  Damian Wójcik
    1  Szymon Jagła

Rezerwy podejmowały w sobotnie popołudnie outsidera ligi Promień Zakrzowiec, a takie mecze zazwyczaj są trudne ze względu na utrzymanie odpowiedniej koncentracji i motywacji. Tak było i tym razem kiedy to nasza drużyna rozgrywała złą pierwszą polowe. Graliśmy chaotycznie, nerwowo i zbyt szybko szukaliśmy ostatniego podania co sprawiało ze brakowało płynności w naszej grze. Nie kreowałaby sobie dobrych sytuacji aż w końcu „sprawy w swoje ręce” wziął nasz bramkarz Damian Wawro który długim podaniem uruchomił Norberta Nowaka, dzięki czemu ten miał przed sobą tylko jednego obrońcę, a to za mało by powstrzymać naszego napastnika;) Norbert Nowak nawinął obrońcę, później sobie go jeszcze przełożył na prawą nogę i zdobył pierwsza bramkę w tym meczu a nasz bramkarz zalicza pierwsza asystę w sezonie;) W pierwszej połowie zdobyliśmy jeszcze 2 bramki, wpierw Damian Wojcik pięknie dośrodkował do Norberta a ten wykończył akcje, a później w sytuacji 2 na 1 Norbi wyłożył pilke Damianowi Wójcikowi który pewnie zdobywa swoją pierwsza bramkę w meczu. W przerwie kilka uwag i podpowiedzi co do planu na gre w drugiej połowie i nasza drużyna zaczyna grać znacznie lepiej. Dłużej utrzymujemy się przy piłce i stwarzamy więcej sytuacji strzeleckich. Swoją pierwsza bramkę w sezonie po asyście Norberta zdobywa Szymon Jagla. 5 bramka to hattricka Norberta Nowaka i kolejna asysta Damiana Wojcika, ależ oni współpracują, wspólna gra na podwórku za dziecka teraz procentuje! 6 bramka to znowu duet Wojcik & Nowak. Kolejne bramki zdobył mamy nadzieje powracający do formy Kamil Nowak, który ustalił wynik meczu na 8-1.
To był dobry mecz naszej drużyny, która zaczyna w końcu punktować na miarę swoich możliwości. Za tydzień świetny sprawdzian kiedy to zmierzymy się z Naprzodem Ochmanow który w tabeli zajmuje 5 miejsce (my szóste). To będzie ciekawy mecz.