(J) Nadwiślanka Nowe Brzesko 6:4 Wiarusy Igołomia (J)
Kolejka 2
(J) Nadwiślanka Nowe Brzesko 6 : 4
Wiarusy Igołomia (J)
24-08-2018 17:30

:W skrócie to spotkanie można opisać meczem drugiej połowy w wykonaniu Wiarusów :)

Pierwsze 45 min to 4 bramki Nadwiślanki... Ciężko weszliśmy w ten mecz, byliśmy chaotyczni, brakowało Nam determinacji po tylu straconych bramkach... :(
W drugiej połowie na boisko weszła świeża krew, doświadczenie i gra po Naszej stronie wyglądała o wiele, wiele lepiej !!! :)
Zaczęliśmy szybciej grać piłką, pierwszymi podaniami, wyprowadzaliśmy piłki od obrony bez niepotrzebnych nerwów :) Efektem tego były oczywiście bramki !!!
Pierwsza bramka to idealny strzał Kamila Wójcika z rzutu wolnego :) Później niestety tracimy bramkę na 5:1... :(
Druga bramka to strzał Norberta Nowaka :) Kolejna to znowu Kamil Wójcik - dośrodkowanie w pole karne i sprytny strzał głową nad bramkarzem :) Do bramki kontaktowej doprowadził Bartosz Kołodziejek po strzale z rzutu karnego, którego wywalczył Patryk Skalimowski :)
I na koniec mógł być remis... ale skończyło się jak się skończyło... Dobry strzał z rzutu wolnego Kamila Wójcika wybronił bramkarz Nadwiślanki, a potem wyszła kontra, w której Nasza obrona się rozjechała, a napastnik strzelił do pustej bramki z kilku metrów :(

Wierzymy, że w kolejnych meczach będzie tak dobrze jak w tej drugiej połowie przez całe spotkanie :) !!!