Wiarusy Igołomia (J) 2:0 (J) Czarni Staniątki
Wiarusy Igołomia (J) 2 : 0
(J) Czarni Staniątki
03-09-2014 17:00
 Damian Wójcik 1

Dziś na naszym boisku nasi juniorzy podejmowali u siebie rywala ze Staniątek. Jest to drużyna, która spadła z pierwszej ligi więc należało się ich obawiać i podejść do meczu z pewnym dystansem, jednak Wiarusy chciały pokazać na co ich stać…

Na mecz wychodzimy z takim ustawieniem jak zawsze i staramy się dążyć do zdobycia trzech punktów. Gra toczy się głównie od bramki do bramki z lekką dominacją drużyny ze Staniątek. Każda z drużyn ma swoje okazje, jednak nie przekłada się to na bramki. Groźne strzały na bramkę oddali m.in. Leszek Długajczyk czy Piotrek Janik. Wynik jednak utrzymuje się bezbramkowy i tak też schodzimy na przerwę.

W drugiej połowie po radach i rozmowie z trenerem wychodzimy z głównym celem, aby zwiększyć ilość ataków i groźnych strzałów co powinno przynieść dla nas upragnione bramki i tak też się dzieje... Mamy rzut rożny – Piotrek Janik dośrodkowuje z rzutu rożnego, piłkę główką delikatnie wybija obrońca gości na przedpole, jednak tam jest Damian Wójcik, który nie zastanawiając się oddaje strzał z pierwszej piłki z przed pola karnego i piłkę ląduje w siatce przy długim słupku i prowadzimy 1:0. Następnie po około 15 minutach mamy kolejną bramkę – Mateusz Olech próbuję odegrać górną piłkę, jednak przysłowiowo ona mu ,,schodzi” i leci w kierunku bramkarza, ten jednak popełnia fatalny, ale szczęśliwy dla nas błąd i nie łapie piłki przez co mamy 2:0 dla nas. Reszta meczu odbywa się już raczej spokojnie z kolejnymi, jednak już nie tak licznymi atakami i udaje nam się dowieźć wynik jakże dla nas dobry z taką drużyną czyli 2:0 dla Wiarusów.