1  Krzysztof Mazur
    1  Adrian Dobosz
    1  Dominik Dobosz
    1  Michał Gurda

Na mecz wyszliśmy w pełni skoncetrowani i gotowi na walkę. W pierszwej połowie to My przeważaliśmy na boisku. Pierwsza bramka dla Nas to gol Jarka Siwka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wykonanego przez Radka Nowaka. Następnie dalej ataki Wiarusów i w około 20 minucie po kilku podaniach z pierwszej piłki, ostatnią prostopadłą został obsłużony Galus Rafał który na wślizgu, nad bramkarzem skierował piłkę do bramki.

yło jeszcze kilka sytuacji i tylko dzięki słabej skuteczności... Skończyło się 2:0 tylko 2:0.
Na drugą połowę nie wyszedł kontuzjowany Dominik Dobosz. Radziszów zaczął się rozkręcać i w 50 minucie strzelił gola wyrównującego.
Mecz był szybki, z dużą ilością walki i nerwów. W drugiej połowie zszedł Adrian Dobosz, który już był na celowniku nerwowego sędziego.
Radek Nowak i Kuba Kopiejka z mini urazami i grając ostatkiem sił również zostali zmienieni.
Niestety skład po zmianach nie zmienił arytmetyki gry i dalej Radziszów atakował. Chociaż wejście Kuby Skocza było strzałem w dziesiątkę! Walczył o każdą piłkę i był niczym pirania i szarańcza w jednym. W bramce dobrze spisywał się Lubomyr, który bronił strzały z dystansu i któryś już raz rzut karny. Niestety za 5 minut karny jeszcze jeden i tym razem gol. W 87 minucie Radziszów wychodzi na prowadzenie.
W 88 minucie na domiar złego Krzysiek Mazur schodzi z boiska z czerwoną kartką.
I choć w 90 minucie gospodarze upominali się o trzeciego karnego za rękę, to Wiarusy dzielnie walcząc do końca zgotowali w 94 minucie zamieszanie w polu karnym, gdzie zagranie ręką przez rywali nie zostało dostrzeżone przez rozjemców spotkania.

I tym o to sposobem kończymy mecz wynikiem 3:2. W tym meczu zawiodła skuteczność . Walki i zaangożowania Drużynie nie możemy odmówić!