Wspierają nas:
№ |
Team
|
Points | |
---|---|---|---|
1 |
![]() |
Orzeł Myślenice | 56 |
2 |
![]() |
Śledziejowice | 46 |
3 |
![]() |
Górnik Wieliczka | 45 |
4 |
![]() |
Złomex Branice | 45 |
5 |
![]() |
Wróblowianka | 41 |
6 |
![]() |
Gdovia Gdów | 39 |
7 |
![]() |
Partyzant Dojazdów | 30 |
8 |
![]() |
Topór Tenczyn | 28 |
9 |
![]() |
Wolni Kłaj | 25 |
10 |
![]() |
Wiarusy Igołomia | 24 |
11 |
![]() |
Błękitni Bodzanów | 20 |
12 |
![]() |
Jordan Zakliczyn | 18 |
13 |
![]() |
Tempo Rzeszotary | 17 |
14 |
![]() |
Pasternik Ochojno | 8 |
24-05-2025 15:30 | ||
![]() | ![]() | |
Jordan Zakliczyn | - | Wiarusy Igołomia |
Wiarusy mają nowego zawodnika! W związku z kontuzją jakiej nabawił się Konrad Sidełko w pierwszym meczu, do drużyny na zasadzie półrocznego wypożyczenia ze Złomexu Branice dołączył Łukasz Sobierajski! Wychowanek Hutnika Kraków, który trafił do Złomexu Branice. Niestety w skutek kontuzji Łukasz przez półtora roku nie mógł grać, teraz wraca do treningu, a w Wiarusach będzie próbował odbudować swoją formę.
Co ciekawe Łukasz w wieku 16 lat był powoływany na konsultacje kadru U16 z takimi zawodnikami jak Damian Dąbrowski (Cracovia Kraków), Marcin Kamiński (Lech Poznań), Sebastian Leszczak (Wisła Kraków) czy też Michał Żyro (Legia Warszawa). Czytaj
Więcej! Łukasz był również młodzieżowym reprezentantem Polski U19 w futsalu! Czytaj
Co prawda Łukasz zdążył już w sobotę zadebiutować w naszej drużynie (zdobył nawet bramkę), ale musimy pamiętać że Łukasz wraca po kontuzji, więc grał będzie z meczu na mecz coraz lepiej, teraz musimy dać mu czas, by odbudował swoją formę.
Być może wkrótce nasza dziennikarka przeprowadzi rozmowę z Łukaszem i dowiemy się jak układały się jego losy.
A tymczasem zapraszamy na mecz! Środa 17:30, boisko w Igołomi!
Komentarzy (0)