Wiarusy 2:5 Zwierzyniecki

Dziś nasi seniorzy kontynuując okres przygotowawczy do rundy rewanżowej zmierzyli się w sparingu z drużyną Zwierzynieckiego. Mecz odbył się tym razem na boisku na ulicy Szablowskiego.

Wiarusy na ten mecz stawiły się w 16 osobowej kadrze, więc trener mógł poeksperymentować trochę składem i zmianami.

Mecz ten był również kolejną okazją do sprawdzenia testowanych zawodników - ich umiejętności i wpasowania się w drużynę. Również w meczu tym mieli okazję do kolejnego pokazania się dwóch naszych juniorów czyli Damian Wójcik i Piotrek Janik.

Mecz odbył się jednak głównie w większości pod dyktando naszych rywali. W pierwszej połowie strzelili oni nam dwie bramki i na przerwę schodzimy z wynikiem 0:2. W przerwie odbyły się małe korekty w składzie.

W drugiej połowie również przeważała drużyna rywali czego efektem są kolejne trzy strzelone przez nich bramki, jednak tym razem udaje nam się odpowiedzieć również naszymi bramki ponieważ dwie bramki dla nas zdobył Jarek Pluciński i ostatecznie mecz kończy się naszą przegraną 5:2.

Za tydzień przed nami kolejny sparing i może według przysłowia ,,Do trzech razy sztuka" uda nam się wygrać mecz i przywieziemy ze sobą zwycięstwo z bardzo dobrym i okazałym wynikiem. Czas pokaże...