Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Wkrótce treningi Coervera!

Droga Młodzieży!

Wkrótce rozpoczniemy zadanie jakim będzie realizacja zwycięskiego projektu pt. „Rozwój szkolenia piłki nożnej w K.S. Wiarusy Igołomia oraz zakup sprzętu sportowego” w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

 

Co to oznacza? 

Musimy wybrać uczestników tego projektu, którzy następnie od 15 kwietnia do 30 listopada będą trenować pod okiem naszych Trenerów, którzy dzięki odbytym szkoleniom z metodologii Coerver Coaching będą prowadzić zajęcia w iście Holenderskim stylu :)

 

Co bardzo ważne, zajęcia są bezpłatne i otwarte dla każdego! Nie trzeba być "Wiarusem" by wziąć udział. Dlatego serdecznie zapraszamy, zwłaszcza tych co jeszcze nie rozpoczęli swojej przygody z piłką nożną. Teraz jest na to najlepsza chwila! Zapraszamy!

 

Obecnie czekamy na materiały promocyjne, ale już dzisiaj zapamiętajcie datę 4 kwietnia godzina 15;00 do 18:00. Tego dnia i godziny odbędzie się nabór do udziału w projekcie na terenie GCE Igołomia. W zależności od pogody będzie to albo sala albo boisko przy szkole.

 

Dla chcących wziąć udział w projekcie obecność jest obowiązkowa! Ilość miejsc ograniczona!

 

Wkrótce więcej informacji...

 

Zadanie jest finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Komentarzy (0)

Cancel or