Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Lista uczestników projektu BO2017

Miło nam poinformować, że do udziału w projekcie „Rozwój szkolenia piłki nożnej w K.S Wiarusy Igołomia oraz zakup sprzętu sportowego” zgłosiło się aż 117 uczestników. Zmieściliśmy się więc w ustalonych limitach, dzięki czemu każdy kto wziął udział w naborze został zakwalifikowany do realizacji zadania.

Poniżej zamieszczamy listę uczestników. Na grupach facebookowych został już ogłoszony harmonogram zajęć. Jeśli ktoś nie ma dostępu do grupy prosimy zgłaszać tą informację do Trenerów przekazując numer telefonu kontaktowego, pod który Trenerzy będą wysyłać informacje o ewentualnych zmianach.

 

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt telefoniczny (tel. 600 000 444), postaram się odpowiedzieć.

Lista zakwalifikowanych uczestników projektu. 

Nazwisko Grupa
Mika Dawid Żak
Drzewiecki Staś Żak
Walczyk Wiktor Żak
Dziża Kacper Żak
Urych Wiktor Żak
Boligłowa Maks Żak
Migas Marcel Żak
Kwiatek Wiliam Żak
Rachtan Sara Żak
Walczyk Robert Żak
Salwiński Adam Żak
Cygan Maciej Żak
Kural Kamil Żak
Świerczek Seweryn Żak
Szewczyk Bartek Żak
Łuczywo Damian Żak
Caba Ksawery Żak
Stachoń Kacper Żak
Chrapek Patryk Żak
Migdał Mikołaj Żak
Gliksman Gaspar Żak
Ropa Olaf Żak
Bętkowski Nikodem Żak
Bętkowski Łukasz Żak
Ślęczka Filip Żak
Sonik Bartosz Żak
Strzelecki Paweł Żak
Psica Daniel Żak
Marzec Mateusz Żak
Kołodziej Rafał Żak
Migas Bartek Żak
Magiera Jan Żak
Piekarczyk Paweł Żak
Piotr Kaczmarczyk Żak
Maniak Kamil Żak
Ziółek Mikołaj Trampkarz
Staniszewski Kamil Trampkarz
Olech Jakub Trampkarz
Mazur Jakub Trampkarz
Jazgar Jakub Trampkarz
Chmielek Jakub Trampkarz
Gliksman Gracjan Trampkarz
Paluch Marcel Trampkarz
Zawartka Eryk Trampkarz
Marszałek Krystian Trampkarz
Kozera Paweł Trampkarz
Wyszogrodzki Dawid Trampkarz
Nowak Bartosz Orlik
Wesołowski Filip Orlik
Galus Jakub Orlik
Czarny Konrad Orlik
Rachtan Eryk Orlik
Cecuga Dawid Orlik
Filip Sagan Orlik
Walczyk Kamil Orlik
Mierzwa Daniel Orlik
Marczewski Kacper Orlik
Mika Bartłomiej Orlik
Psica Patryk Orlik
Caba Jakub Orlik
Biel Miłosz Orlik
Niemiec Szymon Orlik
Nowak Mikołaj Orlik
Krzemyk Tomasz Orlik
Cenda Mateusz Orlik
Cygan Dawid Orlik
Sańka Karol Orlik
Dawid Paluch Orlik
Zamojski Marek Orlik
Skalimowski Szymon Orlik
Gajda Szymon Orlik
Kapała Paweł Orlik
Zawartka Marcin Orlik
Tomala Michał Orlik
Marzec Patryk Młodzik
Kural Kacper Młodzik
Dybał Tomasz Młodzik
Korepta Bartosz Młodzik
Chmielek Kamil Młodzik
Fabiańczyk Norbert Młodzik
Marzec Kacper Młodzik
Chrapek Eryk Młodzik
Caba Bartłomiej Młodzik
Rusek Bartek Młodzik
Oskar Mars Młodzik
Strzelecki Kacper Młodzik
Jędrszczyk Klaudiusz Młodzik
Surmacz Nikodem Młodzik
Bulanda Kamil Junior
Frejek Sebastian Junior
Płatek Dawid Junior
Skalimowski Patryk Junior
Nowak Norbert Junior
Kołodziejek Bartosz Junior
Aksamit Michał Junior
Galus Sławomir Junior
Orzechowski Michał Junior
Tarka Patryk Junior
Tomczyk Michał Junior
Bracha Jakub Junior
Dudek Krystian Junior
Ćwikła Patryk Junior
Rożdzyński Mikołaj Junior
Rożdzyńska Karolina Dziewczyny
Bętkowska Monika Dziewczyny
Głowa Emilia Dziewczyny
Solarz Klaudia Dziewczyny
Świerczek Aleksandra Dziewczyny
Jędrszczyk Weronika Dziewczyny
Kural Kaja Dziewczyny
Nowak Gabriela Dziewczyny
Krzemyk Dominika Dziewczyny
Łada Izabela Dziewczyny
Rożdzyńska Magdalena Dziewczyny
Pluta Liliana Dziewczyny
Weronika Korepta Dziewczyny
Głowa Aleksandra Dziewczyny

 

Harmonogram zajęć na najbliższe tygodnia (do odwołania). Proszę kliknąć w obrazek, by można było go powiększyć.

 

 

Komentarzy (0)

Cancel or