Mamy AWANS SENIORÓW!!!!

To niesamowite, ale już na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu, nasza drużyna Rezerw zapewniła sobie awans do B klasy!!!

Nikt przed sezonem nie myślał nawet o awansie, bo przecież nie mamy swojego boiska, wszystkie mecze gramy na wyjazdach, naszym celem była dobra zabawa i chyba co najważniejsze gramy ze sobą dopiero trzeci sezon. 

Mimo to udało się! Najlepsza gra obronna w lidze, niesamowita forma naszych napastników sprawiła, że w ostatniej kolejce sezonu będziemy walczyć o mistrzostwo C klasy z Tęczą Słomiróg, ale jaki by wynik nie padł to MAMY AWANS!!!

 

Wielkie brawa dla duetu kierowniczo-trenerskiego tj. Jarka Janika oraz Tomka Króla którzy organizowali nam mecze i treningi, prowadząc nas do awansu!

 

Nie chcemy wyróżniać pojedynczych osób, bo każdy z nas ma swój udział w tym awansie, a na wyróżnienia przyjdzie jeszcze czas w 1 lipca! Obszerniejsza relacja w terminie późniejszym. Dzisiaj chcemy podzielić się z Wami tą fantastyczną wiadomością!

 

Naszym Rezerwistom GRATULUJEMY AWANSU! W przyszłym sezonie walczymy na B klasowych boiskach!

 

PS1: Na zdjęciu nie ma wszystkich zawodników, ale przyjdzie czas nadrobić to podczas formalnych uroczystości!

PS2: W przedostatnim meczu sezonu niestety fatalnej kontuzji doznał lider naszej ofensywy Kamil Sznajder. Kamil SZYBKIEGO POWROTU do zdrowia! 

 

 

Komentarzy (0)

Cancel or