Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Adam Wilkosz - Osobowość roku!

Ogromnie miło nam jest poinformować, iż Adam Wilkosz - Członek naszego klubu, Sponsor, wielki pasjonat piłki nożnej, zagorzały kibic Wiarusów został zgłoszony do plebiscytu Gazety Krakowskiej w kategorii „Osobowość roku 2018” w powiecie krakowskim.

 

W uzasadnieniu nominacji czytamy „Nominacja za nieustanną pomoc rolnikom i wkład w podtrzymanie lokalnej tradycji”.

 

Sympatykom Wiarusów Adama przedstawiać nie trzeba. Wiemy jak bardzo nam pomaga, spotykamy go prawie na wszystkich meczach naszych drużyn seniorskich, ale oprócz pasji do piłki nożnej i boksu Adam Wilkosz jest przede wszystkim właścicielem prężniej rozwijającej się firmy, a oprócz tego działa również na rzecz rozwoju rolnictwa pełniąc funkcję Wiceprezesa Ogólnopolskiego Związku Producentów Warzyw.

 

Serdecznie zachęcamy do głosowania na Adama Wilkosza w plebiscycie Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego.

 

 

Więcej informacji - tutaj

 

Żeby zagłosować, wyślij SMS „KRS.119” na numer 72355 (koszt sms: 2,46 z vat).

Komentarzy (0)

Cancel or