Porażka w Winiarach

Niestety, nasza drużyna kontynuuje czarną serię sześciu meczów bez zwycięstwa w lidze. Ostatnie zwycięstwo to z Wilgą Golkowice na naszym boisku. Dziś Wiarusy mimo tego iż po bramce Artka Konrada prowadziły 1-0 po pierwszej połowie, nie zdołały wywieźć zwycięstwa. Druga połowa to fatalna postawa całej drużyny w efekcie czego rywal zdobył trzy bramki, o tej połowie zawodnicy i kibice powinni zapomnieć jak najszybciej.

Wydarzeniem ciekawym i wartym odnotowania to występ trzech braci w meczu. Od 73 na boisku przebywali Jarek, Rafał i Jakub Plucińscy. Niestety mimo iż cała trójka zna się od... dziecka:) Nie przyniosło to efektu bramkowego, chociaż blisko strzelenia bramki był Jakub, lecz jego uderzenie zostało zablokowane przez obrońców.

Już w najbliższą sobotę fantastyczna okazja do poprawienia humorów. Wiarusy zakończą sezon na własnym boisku z Piłkarzem Podłęże o godzinie 18:00, wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!