Koniec sezonu!

Wiarusy vs Dziecanovia

1:5

Koniec sezonu nie dla Wiarusów :( Najpierw porażka z Gdovią Gdów, a w minioną sobotę przegrana z Dziekanovią…

Mecz rozpoczął się po Naszej myśli, bo już w 5 minucie po asyście Sławka Galusa, Adrian "Andrzej" Dobosz "sam na sam" pokonał bramkarza Gości! Nasza radość nie trwała długo, bo już kilka minut później Dziecanovia doprowadziła do remisu... Po wyrównującej bramce trochę oddaliśmy pole przeciwnikowi, choć mieliśmy swoje okazje do wyjścia znów na prowadzenie...

Pierwsza połowa skończyła się remisem.

W drugiej części spotkania jak to często bywało w Naszej Drużynie brakowało Nam skuteczności, celności i strzałów z dystansu. Niestety nie byliśmy w stanie wykorzystać swoich dogodnych sytuacji, co zemściło się na Nas bardzo okrutnie w postaci 4 bramek Dziecanovi… :( Mecz kończy się wynikiem 1:5.

Dziękujemy Zawodnikom, Trenerowi i Kierownikowi za ten sezon! Utrzymujemy się jako beniaminek w Lidze Okręgowej! Nie był to łatwy sezon - zwłaszcza rudna jesienna, kiedy mieliśmy braki kadrowe i słabo punktowaliśmy... Runda wiosenna pokazała, że stać Nas na dobrą grę i punktowanie w każdym meczu!

Dziękujemy też Działaczom, którzy weekend w weekend organizowali się na mecze B klasy i Ligi Okręgowej! Organizacja meczy tydzień w tydzień nie była łatwa, organizatorzy dali z siebie wszystko, żeby mecze odbyły się na najwyższym poziomie!

Dziękujemy Kibicom! Licznie dopingowaliście Drużynę! Byliście z Nami w wzlotach i upadkach! Dziękujemy!

Teraz czas na odpoczynek, przemyślenia i regenerację sił na nowy równie trudny sezon 2019/2020!