NIEPOKONANI!

WIARUSY IGOŁOMIA vs TEMPO RZESZOTARY

3:1

 

Od 4 kolejek KS Wiarusy Igołomia w Lidze Okręgowej to Drużyna NIEPOKONANA!!! 

Wraz z Wiślanką Grabie nie doznaliśmy jeszcze porażki!

Po dość pechowo zremisowanym meczu z Błękitni Bodzanów, tydzień później pewnie zdobyliśmy 3 punkty! Nie będziemy się zbytnio rozpisywać, ponieważ Drużyna wykonała bardzo dobrą robotę na murawie :) Tylko kilkanaście minut małego kryzysu to nic w porównaniu z całością :)

 W 20 minucie na prowadzenie wyprowadził Nas Kapitan - Adrian Jagła. Cała akcja zaczęła się od rzutu rożnego, na długim słupku dośrodkowanie zamknął Krzysztof Feluś, podał do środka pola karnego, gdzie piłkę prosto w siatkę uderzył "Dżaglan" ;) 

Podwyższenie wyniku nastąpiło kilkanaście minut później, bo w 37 minucie :) Ponownie Kapitan, został świetnie "obsłużony" podaniem ze środka pola i indywidualnie zakończył akcje, pokononując bramkarza  Gości! Trzy szybkie, dokładne podania w środku pola dały bramkowy efekt!

Na 3 bramkę czekaliśmy do drugiej połowy :) W 55 minucie Trener Jarek Siwek huknął z ok. 20 metra precyzyjnie obo słupka ;) 

W 66 minucie Goście jak się finalnie okazało strzelili bramkę honorową.

 

Bardzo dobry mecz w wykonaniu wszystkich zawodników :) Czekamy na kolejne spotkania i podtrzymanie passy niepokonanych! Następny mecz na wyjeździe 15.09. (niedziela) z zawsze mocną Targowianką Targowisko!

 

Komentarzy (0)

Cancel or