Zwycięstwo!

 

ZWYCIĘSTWO! Rzec by można było: "kiedy jak nie teraz!"

Trzy kolejki do końca, Wiarusy z 5 porażkami z rzędu, trudny mecz wyjazdowy z beniaminkiem, który tanio skóry nie sprzedaje, obniżone morale Drużyny... Wszystko to nie napawało optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem... Aż tu od pierwszego gwizdka jakby na murawę wbiegła całkiem inna Drużyna niż w ostatnich meczach! 

Nie będziemy tutaj wyróżniać żadnego zawodnika, ponieważ na ogromne brawa zasługuje cała ekipa, cała DRUŻYNA! W końcu wyszliśmy na mecz od pierwszego gwizdka jako WIARUSY, poukładani od obrony do ataku.

Rzecz jasna zdarzały się wpadki, jak naprzykład chwilowy przestój, kiedy to z 0:2, Gospodarze doprowadzili do remisu - najpierw po sprytnym uderzeniu piłki głową w sam róg z dośrodkowania z rzutu rożnego, a później po dość wątpliwym rzucie karnym. 

Ten remis jakby obudził Naszych Zawodników i zaczęliśmy grać swoją piłkę. Bardzo dużo pomogło wejście kapitana Adriana Jagły, który ożywił grę w ataku. Strzelił również bramkę na 2:5 ;). W napadzie czuł się świetnie Adrian Dobosz, który ustrzelił hat-trick! :) Dzisiaj o każdym zawodniku moglibyśmy napisać kilka pozytywnych zdań, ale po co ;)

W końcu WIARUSY to DRUŻYNA, która dzisiaj pokazała jak należy wstać z kolan! Pokazaliśmy charakter, nikt nie odpuszczał, walczył o każdą piłkę! Ręce same składały się do braw!

Naprawdę był nam potrzebny taki mecz! Przed Nami dwie ostatnie kolejki - z Górnikiem Wieliczka na Naszym stadionie oraz z Gdovia Gdów na wyjeździe - jeżeli wyjdziemy na nie tak zdeterminowani jak dzisiaj punkty na 100% będą w Naszym posiadaniu!

A zwycięstwo wywalczyli dzisiaj:

Lubomir Potijenko - Sławomir Galus, Michał Gurda (c), Krzysztof Mazur, Krzysztof Feluś - Jakub Machaj, Jarosław Siwek (Jakub Skocz), Rafał Galus, Piotr Kazek (Adrian Jagła) - Radosław Nowak (Jakub Bętkowski), Adrian Dobosz

Ławka rezerwowych: Jakub Skocz, Adrian Jagła, Jakub Bętkowski, Robert Dominik

 

 

Komentarzy (0)

Cancel or