Czarna passa trwa...

Niestety po bardzo dobrym początku sezonu z punktami w każdym meczu, Pierwsza Drużyna przechodzi kryzys...

Od pięciu kolejek nie jesteśmy w stanie wygrać lub choćby zakończyć mecz remisem.  Czarna passa trwa od meczu z LKS Śledziejowice, kiedy na własnym boisku stracilićmy aż 6 bramek. W kolejnych spotkaniach, zwłaszcza w Radziszowie oraz Ochojnie mogliśmy wywalczyć punkty, brakło niestety skuteczności i swego rodzaju szczęścia. Dość paradoksalnie na własnym boisku tracimy więcej bramek niż na wyjeździe...

Od kilku meczy gramy z dziurami w składzie. Do tego czerwone kartki Adriana Dobosza i Kuby Kopiejki. Ale czy możemy tłumaczyć się brakami kadrowymi? Poniekąd tak, bo brak kilku zawodników może zachwiać morale Drużyny. Każdy z Nas ma pewnie swoje przemyślenia - zarówno Zawodnicy, Trener jak i My Kibice.

W każdym bądź razie problemy należy wziąć na przysłowiową "klatę" i walczyć w tych trzech ostatnich meczach o jak najlepszy rezultat. Zwycięstwo czy remis - każde punkty będą dla Nas na wagę złota!

Pozostały dwa mecze wyjazdowe i jeden mecz w roli Gospodarza. Przeciwnicy nie należą do łatwych. Mamy jednak nadzieję, że koniec rundy jesiennej będzie choć w połowie tak dobry jak początek sezonu! 

Bądźmy razem z Zawodnikami w tym trudnym momencie. Prawdziwy kibic cechuję się tym, że ze swoją Drużyną jest na dobre i na złe! Natomiast Prawdziwa Drużyna swoim charakterem pokazuje, że nawet w najcięższych momentach potrafi wykrzesać z siebie siły i pokazać, że WIARUS NIGDY SIĘ NIE ŁAMIE!!! #kupokrzepieniuserc! :)

Komentarzy (0)

Cancel or