Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Puszcza Niepołomice w Igołomi!

Dzisiaj w naszym klubie odbywały się coroczne testy zawodników z drużyn młodzieżowych. Miłym zaskoczeniem dla zawodników jak i Rodziców naszych zawodników podczas testów była obecność.... zawodników I ligowej Puszczy Niepołomice! 

 

Puszcza zwróciła się do nas z prośbą o udostępnienie boiska na trening przed bardzo ważnym meczem z GKS Tychy, ponieważ zauważyli i przede wszystkim docenili naszą murawę która jak twierdzą jest najlepsza w okolicy. Zawodnikom, Trenerom i Sztabowi Puszczy murawa bardzo się spodobała:)

 

Bardzo nas cieszy taka opinia, bowiem wiele starań wkładamy by murawy były w jak najlepszym stanie, ale szczególne zasługi w tym zakresie ma nasz gospodarz Pan Wojtek Żabicki - jest to doskonała okazja by mu teraz pogratulować, DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY efektów gospodarzu!

 

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc kolegom z Niepołomic, życzymy powodzenia jutro!

 

 

 

 

Komentarzy (0)

Cancel or