Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

B: Naprzód vs Wiarusy II 2-6

Adrian Jagła... Prawdziwy KAPITAN!

W sobotnie popołudnie Rezerwy Wiarusów udały się do Ochmanowa na mecz ligowy z tamtejszym Naporzodem. 
Już na samej zbiórce duże zaskoczenie zawodników.... sprawiła obecność kapitana pierwszej drużyny Adriana Jagły, który z racji tego, iż w dniu jutrzejszym nie będzie mógł zagrać, postanowił wspomóc kolegów z drugiej drużyny! Co ciekawe, w zamian, jutro pierwszą drużynę w nagrodę za doskonałą formę w drugiej drużynie wzmocnią Kamil Nowak oraz Damian Wójcik!

Już na początku meczu wynik otworzył Kamil Nowak, który bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego pokonał bramkarza gospodarzy. Chwilę później wynik podwyższył Adrian Jagła który urwał się obrońcom i nie dał szans bramkarzowi, choć chwilę wcześniej jego strzał z linii bramkowej wybili obrońcy.

Na 2-0 dla Wiarusów szybko odpowiedział Naprzód, który zdobył bramkę kontaktową po szybko rozegranej akcji na prawym skrzydle. Jeszcze przed przerwą wynik na 3-1 podwyższył Paweł Litewka, który ze stoickim spokojem wykorzystał doskonałe podanie od Michała Orzechowskiego.

 

Mimo iż prowadziliśmy już 3-1 to Naprzód nie odpuszczał wyprowadzając kilka groźnych kontrataków.

W drugiej połowie nastąpiła zmiana, w miejsce Kamila Nowaka wszedł Damian Wójcik, a Wiarusy zdecydowanie mądrzej zaczęli grać szanując wynik 3-1. Świetnie w środku pola zaczęli grać Tomasz Król oraz Michał Orzechowski, dzięki czemu nasz środek obrony czyli Artek Grzanka oraz Kamil Nowak mogli spokojniej ustawiać grę obronną, a zyskali też Damian Wójcik i Paweł Litewka którzy częściej otrzymywali podania napędzające kolejne akcje.
Skupione na obronie Wiarusy wyprowadziły kolejną kontrę, którą indywidualnymi umiejętnościami na bramkę zamienił Adrian Jagłą, którzy otrzymał podanie od Tomka Króla, nawinął dwóch obrońców i strzałem w dolny długi róg bramki podwyższył wynik na 4-1.


Walczący do końca Naprzód po zamieszaniu w polu karnym zdobył bramkę na 4-2, ale dosłownie 2 minuty później po rzucie rożnym i dograniu Adriana Jagły pierwszą bramkę w seniorskiej piłce zdobył Artek Grzanka.

W drużynie Wiarusów nastąpiły kolejne zmiany, w miejsce Kamila Sznjadera wszedł Leszek Długajczyk, w miejsce Michała Orzechowskiego wszedł Norbert Nowak, a Pawła Litewkę zastąpił Jarosław Janik. 


W samej końcówce po indywidualnej akcji Norberta Nowaka w zamieszaniu przytomnie dośrodkował na długi słupek Piotr Janik, a tam czekał już by wykończyć akcje Damian Wójcik, który ustalił wynik spotkania na 6-2.


Bardzo dobry mecz naszej drużyny! W końcu wola walki i zaangażowania byłą naszym atutem. Sygnał do walki drużynie dali Kamil Małek, Artek Grzanka i Kamil Sznajder, którzy bardzo dobrze weszli w mecz grając zdecydowanie, agresywnie i odważnie co przełożyło się na postawę innych zawodników. Świetny mecz zagrał też Damian Wawro którzy przynajmniej 2-3 krotnie ratował zespół doskonałym refleksem.


W końcu dobry mecz po słabym meczu w Brzeziu daje nam wiatru w żagle i już nie możemy się doczekać meczu za tydzień z Ledniczanką.

 


W dzisiejszym meczu zagraliśmy w składzie.
Damian Wawro - Kamil Małek, Artek Grzanka, Piotr Janik, Paweł Dynur - Tomasz Król (k), Michał Orzechowski (Norbert Nowak), Kamil Nowak (Damian Wójcik), Paweł Litewka (Jarosław Janik), Kamil Sznajder (Leszek Długajczyk), Adrian Jagła

 

Komentarzy (0)

Cancel or