Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Koniec sezonu 2019/2020!

Niestety, ale zgodnie z decyzją PZPN sezon 2019/2020 dla klubów występujących w ligach od IV ligi w dół oraz piłki młodzieżowej został zakończony.

 

Wyniki po pierwszej rundzie uznane zostały za końcowe, a więc z KO grupa 3 awans uzyskała drużyny LKS Śledziejowice – GRATULUJEMY! Ponadto awans wywalczyły z A klasy Złomex Branice, a z B klasy Sokół Chorągwica oraz Iskra Zakrzów, którym serdecznie gratulujemy awansu!

 

Nie ma w tym sezonie spadków, zatem w nowym sezonie będzie więcej drużyn w lidze, ale niestety nie wiemy czy i kiedy będzie można rozpocząć nowy sezon. Warunkiem podstawowym jest przejście do IV etapu walki z Koronawiruem, a niestety nie wiemy kiedy to może nastąpić.

 

Co to dla nas oznacza?

W nowym sezonie na pewno zagramy w KO oraz B klasie. Drużyny młodzieżowe od jutra wznawiają treningi ( grupach 6 osobowych zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Trenerów). W przyszłym tygodniu najpewniej do treningu wrócą drużyny seniorskie.

Niestety w związku z panującą pandemią w czerwcu nie odbędzie się na pewno „Szkolny Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta” oraz Piknik Rodziny.

 

 

Więcej informacji o komunikacie PZPN można poczytać <tutaj>

 

Komentarzy (0)

Cancel or