Passa bez porażki trwa! :)

Nasze rezerwy od 5 kolejek są NIEPOKONANE :) Dwa remisy i 3 zwycięstwa :)!

Dzisiaj nie było łatwo. Pierwsza połowa z Naszej strony to spora niedokładność i brak sensownego rozegrania piłki.

W drugiej połowie zaczęliśmy grać szybciej i co najważniejsze dokładniej.

Pierwsza bramka Kamila Sznajdera :) Świetny strzał z rzutu wolnego z ok. 30 metrów od bramki.

W około 70 minucie Zawodnik Gości został ukarany czerwoną kartką. Goście zdołali zremisować po strzale z rzutu wolnego. Po bramce na remis na boisku jakby zrobiło się więcej miejsca, co Naszym zawodnikom pozwoliło na kreowanie szybkich ataków po prawej i lewej stronie. Zaczęliśmy, posyłać długie piłki na szybkich Damiana Wójcika i Kamila Nowaka. Na środku więcej miejsca na rozegranie miał Kamil Sznajder. Na prowadzenie wyszliśmy po jednej takiej akcji.

Na prawej stronie piłkę dostał Paweł Litewka, dośrodkował na drugi słupek, gdzie akcje zamykał Norbert Nowak i pewnie z pierwszej piłki wpakował piłkę do siatki.

Na 5 minut przed końcem meczu jakby kopia akcji bramkowej na 2:1. ym razem po prawej stronie centrował Szymek Jagła, a akcję zamykał nie kto inny jak Norbert Nowak :). Świetne dośrodkowanie Szymka Norbi zakończył strzałem głową.

Goście wyprowadzili jeszcze jedną groźną akcję, w której strzał na pustą bramkę obronił Damian Wójcik.

Sędzia zagwizdał koniec i kończymy mecz zwycięstwem.

Po ostatnim gładkim i wysokim zwycięstwie pokazaliśmy, że w trudniejszym meczu, w którym nie wszystko idzie po Naszej myśli jesteśmy w stanie zainkasować 3 punkty.