Weekend słodko-gorzki

#Bklasa - wygrana po przebudzeniu ;)

Pierwsza połowa do zapomnienia. Przegrywaliśmy 0:2 po niezbyt dobrej grze.

W drugiej połowie dużo emocji i żółtych kartek po obu stronach. Wiele dobrego wniosło wejście Rafała Galusa na boisko, który powraca do gry po kontuzji. Na początku drugiej połowy złapaliśmy kontakt, później wykorzystany rzut karny. Wydawało się wszystko iść w dobrym kierunku... a tu Kamil Nowak dostaje drugą żółtą kartkę i schodzi z boiska.

Zawodnicy jednak konsekwetnie grali według założeń i w ciągu 5 minut strzelamy trzecią i czwartą bramkę.

W końcówce Nasz bramkarz został przelobowany na 4:3. Takim wynikiem kończy się całe spotkanie.

Brawo Panowie, zwłaszcza za drugą połowę, w której pokazaliśmy Naszą piłkę.

#KlasaOkręgowa

Nie był to Nasz najlepszy mecz, choć w ostatnich minutach remis mogliśmy "wyciągnąć". Trochę inne decyzje i większa dokładność, a mogłoby się skończyć podziałem punktów.