Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

BO Małopolska 2017 wygrany!

Fantastyczna wiadomość dla wszystkich sympatyków K.S. Wiarusy Igołomia! Dzisiaj ogłoszone zostały wyniki  drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego w którym głosowany był projekt związany z naszym klubem.

W wyniku głosowania nasz projekt w naszym regionie zajął pierwsze miejsce, oznacza to, że w roku 2018 Województwo Małopolskie będzie realizować zadanie w ramach którego zakupiony zostanie sprzęt sportowy oraz Wiarusy będą się szkolić z metodologii Coerver Coaching!

 

To fantastyczna wiadomość głównie dla najmłodszych naszych zawodników którzy skorzystają na tym najbardziej.

Sukces ten zawdzięczamy niezwykle zaangażowanym Rodzicom, Wolontariuszom, Członkom Klubu którzy przez prawie 3 tygodnie zbierali głosy pod projektem, każdy z nas wie ile kosztowało nas to pracy i czasu, ale efekt jest fantastyczny. To dzięki Wam w przyszłym roku nasi najmłodsi zawodnicy będą trenować w jeszcze lepszych warunkach niż dotychczas.

 

 

Zarząd klubu serdecznie dziękuje niżej wymienionym osobom, które przyczyniły się najbardziej do tak fantastycznego wyniku:

 

Walczyk Agnieszkia

Gracja Nowak

Nowak Damian

Janik Jarosław

Strzelecki Marek

Kural Sławek

Zawartka Paweł

Tomek Król

Cecuga Iwona

Wesołowska Jadwiga

Mika Marta

Migas Magda

Żabicki Paweł

Magda Chmielek

Wojciech Żabicki

Janik Piotr

Monika Paluch

Monika Rusek

Anna Migdał

Marzec Joanna

Rachtan Izabela

Żabicka Urszula

Jazgar Sandra

Konrad Szymacha

Gajda Grzegorz

Chrapek Krystian

Joanna Maj-Żabicka

Fabiańczyk Agnieszka

Rożdżyńska Karolina

Caba Piotr

Grzegorz Boligłowa

Psica Agata

Świeczka Sławomir

Kotaba Kamil

Agnieszka Staniszewska

Wawro Damian

Nowak Przemek

Kołodziej Sylwia

Siwek Jarosław

Świerczek Szymon

Płatek Dawid

Michał Orzechowski

Kołodziejek Bartosz

Caba Piotr

Kozera Paweł

Zientara Dawid

Mierzwa Artur

Jagła Andrzej

Dobosz Adrian

Jagla Adrian

Boliglowa Dawid

Wiesiek Ziółek

Magiera Wojciech

 

oraz bardzo nam pomogli:

Ks. Proboszcz Jan Jurczak

Ks. Wikariusz Damian Kuchta

Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tropiszowie Magdalena Gudowska-Betta

 

Mamy nadzieję, że każdy z wymienionych i tych nie wymienionych ale zaangażowanych w to zadanie odczuwa dzisiaj dużą satysfakcję, która rekompensuje trud włożony w zdobycie tych wszystkich głosów. Zaczynamy zmieniać naszą przyszłość, ten projekt pozwoli naszemu klubowi rozwinąć skrzydła jeszcze mocniej!

 

 

Jeszcze raz, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

Komentarzy (0)

Cancel or