Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Koniec maja #podsumowanie

Kolejne podsumowanie już 

 

kończącego się sezonu

 

2017/2018

 

Ostatni tydzień maja to aż 10 meczy Naszych drużyn !!!

Już w środę 23.05 zaczęliśmy meczem Orlików z Puszczą Niepołomice, w którym to Nasi chłopcy zmierzyli się z drużyną dziewcząt z tej grupy ;) Orliki po raz kolejny wracają z kompletem punktów !

Następnie przyszedł czas na weekend ;)

W sobotę mecz rozegrała druga Drużyna w C klasie, która wygrywa kolejny mecz ! Do 75 minuty mecz z Ledniczanką był bardzo wyrównany ale to Wiarusom udało się przywieźć 3 pkt i umocnić się przed decydującą fazą sezonu na 3 miejscu w tabeli !

W niedzielę na boisku walczyły Żaki Trenera Radka, Juniorzy i A klasa :)

Żaki pewnie wygrywają mecz z Puszczą Niepołomice III ! Mecz rozpoczął się od zmasowanych ataków Wiarusów. Na prawej stronie swój popis odgrywał Mikołaj Migdał, po jego trzech strzałach pewnie wyszliśmy na prowadzenie ! Następnie dwie bramki strzelił Paweł Strzelecki. Kolejna bramka padła w sposób nie odstający od rozgrywek starszych grup - po dokładnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawła Strzeleckiego, nogę do piłki przyłożył Kamil Kural i strzałem zwoleja skierował piłkę do bramki ! :) W obronie jak w każdym meczu królował Patryk Chrapek !  W drugiej połowie Gospodarze odważyli się zaatakować bramkę Wiarusów jednak zostali skarceni bramką Olafa Ropy i Maćka Cygana ! W końcówce jeszcze pokazali wolę walki i strzelili bramkę honorową ;)

 

Brawo dla Naszych chłopców, bo pokazują coraz to lepszą grę :) Cieszy mnóstwo celnych podań i zgranie całej drużyny. Brawo !

 

Juniorzy niestety przegrywają mecz z Wieliczanką :( Ta część sezonu nie należy do Naszych Juniorów...

 

A klasa, o tym meczu chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć... Przegrywamy z Wilgą Koźmice Wielkie tylko jedną bramką z rzutu karnego... Nie było to spotkanie na miarę możliwości Seniorów.... Tylko 1 zawodnik rezerwowy, tylko 2 strzały celne, które z łatwością padły łupem bramkarza Gospodarzy, tylko a może aż 1 sytuacja 100% - po indywidualnej akcji Trenera Jarka na lewej stronie, piłka trafia na 5 metr do Sławka Zubla ale ten uderza piłkę nad poprzeczkę... :( Pierwsze minuty spotkania w wykonaniu Wiarusów były bardzo ofensywne, jednak brakowało skuteczności... Na dodatek Nasz bramkarz Kamil  Kolanowski doznał kontuzji dłoni i musiał zejść z boiska. Między słupkami stanął Rafał Galus, który miał co robić, Gospodarze pod koniec meczu "przycisnęli" i oddali kilka celnych strzałów.

Osłabieni kadrowo niestety nie byliśmy w stanie strzelić choćby jednej bramki :(

 

Zaraz po weekendzie w poniedziałek mecz mieli rozegrać Trampkarze z Puszczą Niepołomice II.... Mieli, gdyż spotkanie z powodu braków kadrowych musieliśmy oddać walkowerem :(

 

Środa 30 maja to był dzień aż 3 meczy Naszych Drużyn !

 

Pierwsi swój mecz rozegrały Żaki Trenera Radka, był to mecz Derbowy, na którego relacje zapraszamy do kolejnego artykułu :)

 

Później Trener Radek z Orlikami wyruszyli na mecz do Ochmanowa :) Tam znowu Chłopcy pokazali swoją moc ! Rozgromili Rywala aż 0:19... !!!

 

I na koniec o godz. 18 Seniorzy A klasy zmierzyli się z Złomex Branice. Zawodnicy odrodzili się po poprzednim spotkaniu i wygrali to spotkanie :) Mecz był wyrównany, a to co się wydarzyło w  Naszym polu karnym wyjaśniał Bartłomiej Pasiut. Pierwszą bramkę zdobył Adrian Jagła po 40-sto metrowym przelobowaniu bramkarza ! Druga bramka to strzał Jarka Siwka.

Swój debiut w A klasie zaliczył Junior Norbert Nowak, który w pierwszym kontakcie z piłką był bliski strzelenia bramki !!! Wielkie gratulacje i liczymy na więcej meczy z jego udziałem i kolejnych Naszych Juniorów :)!

 

To był bardzo intensywny tydzień, zważając na upały, żar z nieba i wyjazdy gratulujemy Naszym zawodnikom wytrwałości, strzelonych bramek i życzymy jeszcze więcej sił na kolejne spotkania :)

 

PODSUMOWANIE

 

1. ORLIKI

Puszcza Niepołomice vs Wiarusy     1:15

7x Dawid Cygan, 6x Daniel Mierzwa, 2x Tomasz Krzemyk

 

2. JUNIORZY

Wieliczanka vs Wiarusy   7:0

 

3. C KLASA

Ledniczanka vs Wiarusy   1:5

3x Kamil Sznajder, 1x Rafał Galus, 1x Damian Wójcik

 

4. A KLASA

Wilga Koźmice Wielkie vs Wiarusy   1:0

 

5. ŻAKI TRENER RADEK

Puszcza Niepołomice III vs Wiarusy    1:8

3x Mikołaj Migdał, 2x Paweł Strzelecki, 1x Olaf Ropa, 1x Maciej Cygan, 1x Kamil Kural

 

6. TRAMPKARZE

Puszcza Niepołomice vs Wiarusy    3:0 W

 

7. ORLIKI

Naprzód Ochmanów vs Wiarusy    0:19

5x Tomasz Krzemyk, 1x Dawid Paluch, 3x Patryk Psica, 5x Jakub Ccaba, 1x Szymon Skalimowski, 1x Kamil Walczyk, 1x Dawid Cecuga, 2x Szymon Gajda

 

8. A KLASA

Złomex Branice vs Wiarusy   0:2

1x Adrian Jagła, 1x Jarek Siwek

 

 

Komentarzy (0)

Cancel or