Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Mapa strony - Gdzie jesteś

Mecze Derbowe ! Młodziki i Żaki #półnapół

DERBY GMINY IGOŁOMIA - WAWRZEŃCZYCE

 

KS NOWA WAWRZYNIANKA vs KS WIARUSY IGOŁOMIA

 

MŁODZIKI I ŻAKI TRENERA RADKA

 

Mecze Derbowe... na nie czekają wszyscy kibice ale głównie w wykonaniu drużyn Seniorskich... A te spotkania w grupach młodzieżowych są równie emocjonujące oraz obfite w ogromną walkę o każdą piłkę !!! Chłopcy dają z siebie wszystko aby ich drużyna wygrała ten jeden z najważniejszych meczy w rozgrywkach :)

 

Pierwsi swój mecz Derbowy rozegrali Młodziki ( poniedziałek, 28.05 ) wzmocnieni kilkoma zawodnikami z Orlików :)

Niestety tym razem 3 derbowe punkty zdobyła drużyna Wawrzynianki, gratulacje :)

Nasi chłopcy musieli gonić wynik, po oskrzydlającej akcji na prowadzenie wyszli Gospodarze. Wiarusy dzielnie dążyły do wyrównania lecz brakowało skuteczności, a przede wszystkim dokładności w rozgrywaniu piłki. Po wielu próbach ataków skrzydłami i wyprowadzaniu prostopadłych piłek ze środka boiska przyszedł czas na stały fragment gry. Po faulu Naszego zawodnika w centralnej części boiska, do rzutu wolnego podszedł Kamil Chmielek i zdecydowanym uderzeniem po ziemi piłka obok słupka trafiła do siatki - 1:1 !!! :)

Pierwsza połowa mogła się skończyć wyjściem na prowadzeniem Naszej drużyny, jednak po prostopadłym podaniu Kamil uderza prosto w bramkarza, a po dobitce piłka też nie "wchodzi" do bramki :(

Większa część drugiej połowy to szybkie akcje obu drużyn oraz walka w środku boiska :) Nasi chłopcy próbowali robić przewagę szybkimi, krótkimi podaniami, lecz albo w ostatnim momencie brakowało wyczucia w podaniu piłki albo Gospodarze byli o sekundę wcześniej przy piłce.

Niestety Gospodarze strzelili drugą bramkę, padła ona z rzutu wolnego. Wiarusom już nie starczyło sił na doprowadzenie do remisu, chociaż mieli ku temu okazje :)

Tak czy inaczej brawa dla Młodzików za bardzo dobre widowisko i ogrom sił włożonych w ten mecz ! :)

 

A w środę o godz. 15:00 na boisko Wawrzynianki wyszły Żaki  Trenera Radka :)

To było fantastyczne spotkanie Naszych chłopców !!!

Wyprowadzenie akcji z głębi pola, dokładne, krótkie i szybkie podania, świetne akcje prawą i lewą stroną oraz dokładne prostopadłe piłki - tym charakteryzował się ten mecz w wykonaniu Wiarusów :) :) :)

Chłopcy strzelali bramki z każdej pozycji - środek boisko, skrzydła i pole karne :)

Dwie bramki padły po pięknych uderzeniach z dystansu Mikołaja Migdała i Kamila Kurala, jedna bramka samobójcza, ale po świetnym wybiciu rzutu rożnego przez Mikołaja piłka trafiła w gracza Wawrzynianki.

Kolejna bramka to najpierw wyśmienity strzał z narożnika pola karnego Kamila Kurala, po którym piłka trafiła w poprzeczkę, odbiła się od niej tak, że uderzyła w Patryka Chrapka i wpadła do siatki :)

Następne trafienia to super akcje oskrzydlające i wykończone indywidualnie przez: Daniela Psicę, Pawła Strzeleckiego, dwukrotnie Mateusza Marca i poraz kolejny Mikołaja Migdała :)!!!

W bramce świetnie spisywał się Adam Salwiński a Łukasz Bętkowski przeprowadził bardzo dobre zmiany :)

Po tak intensywnej grze, musiał przyjść ułamek czasu słabszej gry ;) Drużyna Wawrzynianki po akcji skrzydłem i strzale ze środka pola karnego zdobyły dwie bramki :) Na więcej nie pozwolił Nasz bramkarz i solidna obrona !

Ten mecz oglądało się z wielką przyjemnością ! Brawo, brawo, brawo !

 

OGROMNE BRAWA DLA ŻAKÓW !!!

To był mecz na miarę umiejętności chłopców ! Jesteśmy z Was dumni !

Komentarzy (0)

Cancel or