Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Budżet Obywatelski 2018 - głosujemy!

Bardzo miło jest nam poinformować, iż Województwo Małopolskie dopuściło do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego nasz projekt pt. "Wykorzystam szansę! Chcę zostać MISTRZEM!"

 

Oznacza to, że  w najbliższym czasie nasi wolontariusze będą zachęcać do głosowania na nasze zadanie które rywalizuje z 24 innymi projektami dopuszczonymi do głosowania w naszym subregionie "Krakowski obszar metropolitarny".

Czego dotyczy nasze zadanie?
"Celem zadania jest zrealizowanie kompleksowego cyklu szkolenia młodych sportowców w okresie 2 lat. Młodzi adepci piłki nożnej będą mieć możliwość trenowania piłki nożnej zgodnie z metodologią szkolenia Coerver Coaching oraz wezmą udział między innymi w dwóch obozach sportowo-rekreacyjnych."

Najbardziej istotnym punktem w kosztorysie są 2 darmowe obozy dla uczestników zadania, a oprócz tego dużo sprzętu treningowego, strojów, szkolenia Trenerów zgodnie z metodologią Coerver Coaching.

 

O tym czy nasze zadanie będzie w kolejnych latach realizowane zdecyduje głosowanie mieszkańców z powiatu Krakowskiego, Wielickiego, Proszowickiego, Miechowskiego. Bardzo gorąco Państwa zachęcamy do głosowania na nasze zadanie.

 

Ponadto, gdyby ktoś z Państwa był tak uprzejmy i zechciał nam pomóc przy zbieraniu głosów bardzo proszę o kontakt z członkami naszego klubu lub Prezes Paweł Żabicki tel. 600 000 444. Podpowiemy co należy zrobić, przekażemy materiały w sprawie budżetu.

Najtrudniejsza część zadania, tj. napisanie wniosku zgodnie z regulaminem BO uzyskała pozytywną ocenę formalną i merytoryczną, szkoda byłoby zmarnować szansę jaką mamy na zorganizowanie naszym dzieciakom  fajnej przygody.

 

Teraz wszystko zależy od naszego zaangażowania - tak więc głosujmy!

więcej informacji na stronie BO <tutaj>

Komentarzy (0)

Cancel or