Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Pierwsze Punkty ! #ligaOkręgowa

Pasternik Ochojno

 

vs

 

Wiarusy Igołomia

 

Pierwsze zwycięstwo w Lidze Okręgowej 18/19 !!!

 

Tym razem wracamy z tarczą !!!

 

 

Po można powiedzieć niefortunnym meczu w Dobczycach, Wiarusy do Ochojna przyjechali z wielką siłą walki i sportową złością, wiedząc, że stać ich na zdobycie pierwszych punktów w sezonie :) !!!

 

Tak, też to wyglądało na boisku ! Już w 4 minucie wyszliśmy na prowadzenie ! Po strzale Adriana Jagły ! Tak, Adriana, Kapitana Naszej Drużyny, który swój pierwszy mecz po kontuzji rozpoczął koncertowo :) 

 

Niestety zaraz po rozpoczęciu gry przez Rywali tracimy bramkę na remis... - powiedzmy, że było to chwilowe rozprężenie Naszych zawodników ;)

 

Kolejne minuty to dość wyrównana walka po obu stronach. Wyjątkiem w wykonaniu Wiarusów były 2 sytuacje, po których już w pierwszej połowie mogliśmy wygrywać 3:1 :) Najpierw strzał Rafała Galusa "Zenka" w poprzeczkę, a już w ostatnich minutach Adrian Jagła z lewej nogi uderza tuż obok słupka... :)

 

Druga połowa to też początkowo równa walka przede wszystkim w środku pola o każdą piłkę :) Ale znów 15 minut przewagi Naszej Drużyny pozwoliły na strzelenie 2 bramek, w krótkim odstępie czasu i stworzenie jeszcze jednej sytuacji bramkowej !!!

 

Bramka numer 2 to zasługa najpierw Rafała Galusa "Zenka", który długim podaniem z własnej połowy uruchomił walecznego Adriana Dobosza, a ten wykorzystując swoją szybkość i siłę wyszedł sam na sam z bramkarzem i zdecydowanie wpakował piłkę do siatki !!!

 

Może 5 - 10 minut później cieszymy się już z 3 bramki :D !!! Tutaj akcja wywiązała się z dokładnych, szybkich podań w środku pola, a kluczowym było to posłane na wolne pole między dwóch obrońców Pasternika Ochojna do Adriana Jagły, który w takim sytuacjach rzadko się myli i strzela wprost do bramki :)!

 

Kilka minut po zdobytej bramce znowu atakujemy ! Znowu świetne podanie, a konkretniej przerzut na drugą stronę boiska, tam piłkę dostał Trener Jarek Siwek, który wypracował sobie pozycje sam na sam, super przelobował bramkarza iiii…. wszyscy już widzieli piłkę w siatce, a ta ku szczęściu Gospodarzy minimalnie mija słupek i wychodzi poza linię bramkową :( :)

 

Ostatnie 20-15 minut to jeszcze kilka prób Wiarusów na podwyższenie wyniku, ale też 3 groźne sytuacje Pasternika Ochojno...

 

Pierwsza sytuacja wynikła po minimalnym błędzie Naszego Bramkarza... Krystian "Jaszczur" wydawać się mogło wyszedł za wysoko w pole karne i atakujący Pasternika go przelobował... ale tym razem szczęście było po Naszej stronie, bo piłka odbiła się od poprzeczki i Krystian zdążył złapać ją w ręce :) Dwie kolejne sytuacje Pasternika do fenomenalne obrony "Jaszczura", najpierw obronił groźny strzał, a później intuicyjnie jedną ręką wybił piłkę za boisko :)

 

Można powiedzieć, że powrót Adriana Jagły natchnął Naszych zawodników, Trener mógł też w optymalny sposób rozstawić zawodników na boisku :) Gratulujemy Całej Drużynie, bo to był naprawdę bardzo dobry mecz ! A szczególne gratulacje dla Adriana za to "wejście smoka" :)!!! Mamy nadzieję, że teraz już w każdym meczu Wiarusy będą punktować !!!

 

Skład:

Krystian Jaszczyński, Przemysław Nowak (Dawid Boligłowa), Krzysztof  Mazur, Michał Gurda, Krzysztof Feluś, Damian Wójcik, Robert Ziółko, Rafał Galus (Jakub Bętkowski), Jarosław Siwek (Sławomir Galus), Adrian Jagła, Adrian Dobosz.  

 

 

 

 

Komentarzy (0)

Cancel or