Mamy oświetlenie!

To niewiarygodne... jeśli wspomnimy jak rok temu wyglądała działka  przylegająca do naszej... zaczynaliśmy wtedy karczować las, a dzisiaj?

 

Od dzisiaj możemy trenować na swoim boisku niezależnie od pory dnia! Działa już oświetlenie boiska treningowego, które co prawda wykonane zostało w 60% (6 z 10 słupów), ale pięknie oświetla nam 3/4 boiska co pozwoli prowadzić zajęcia w godzinach wieczornych. Zdjęcie nie oddaje w pełni tego, jak murawa jest oświetlona, ale pokazuje pracę jaka została wykonana:)

 

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich naszych piłkarzy, zwłaszcza seniorskich drużyn, które od dłuższego czasu nie mogły w pełni trenować na swoim obiekcie. Oczywiście warto było czekać, bo warunki jakie zyskujemy są fantastyczne! Sztuczne boisko, boisko treningowe, a już wkrótce główna płyta zostanie oddana do użytku! 

Mało kto z nas wierzył, że uda się nam jeszcze w tym roku oświetlić boisko, bowiem wykonaliśmy bardzo dużo innej pracy przy przebudowie, a jednak się udało!

 

Z tego miejsca z całego serca dziękujemy osobom które przyczyniły się do realizacji tej inwestycji, a są to między innymi:

- Marcin Cecuga -  który osadził nam słupy i pomógł przy montażu lamp używając do tego specjalistycznego ciężkiego sprzętu, który bardzo ułatwił nam pracę.

- Grzegorz Gliksman - który pomógł przy osadzaniu słupów oraz rozprowadzaniu kabli.

- Tomek Cygan - który użyczył na koparki na kilka dni, byśmy mogli rozprowadzić kable.

- Jarek Janik - który koordynował i wykonał praktycznie całą pracę elektryczną i montażową, to głównie dzięki Jarkowi mamy już oświetlenie.

- Wojciech Żabicki - który pomógł przy rozprowadzaniu kabli.

- Tomasz Król - który pomógł osadzić słupy.

- Paweł Żabicki - który pomógł osadzić słupy.

 

Panowie, BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ POMOC I ZAANGAŻOWANIE!

 

 

Komentarzy (0)

Cancel or